The 100..

Başlatan V, 20 Mart, 2014, 23:02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Nükleer Savaş nedeniyle yeryüzü yaşanmaz hale gelmiş ve kalan son insanlar yörüngedeki uzay istasyonlarının bileşimi olan "Ark" a sığınmışlardır.97 yıl sonra dünya üzerindeki  radyasyon seviyesini normale döndüğünü düşünen insanlar 100 kişilik genç mahkum gurubunu denek olarak yeryüzüne yollarlar..

İlk bölüm için vasattı ama 2. bölümün fragmanı fena değildi.Bilim kurgu dizilerinin sağlam argümanları yoksa can sıkıcı olabildiklerini hatırlatayım..

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Biraz beklemek lazım.

Yorumlarda teenage dizisi denmiş.

doktor1881

başlangıç olarak fena değildi ilerleyen bölümlerde daha da güzel olacağı kanaatındeyim Vahşi doğada kalan insanlarla savaşına tanık olacağız Her zaman oluğu gibi insanın en büyük düşmanı yine insandır Bütün felakat filmlerine bakın Walking dead- Revolution vs

doktor1881

2. sezon bomba gibi bir bölümle döndü

Harun Ça

Sezonlar kaçar bölüm ? 2. sezona başlamış bile doktor beyde bomba dediğine göre artık başlamak lazım.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 24 Ekim, 2014, 18:37:35
Sezonlar kaçar bölüm ? 2. sezona başlamış bile doktor beyde bomba dediğine göre artık başlamak lazım.

1. sezon 13 bölümmüş.

V

İlk sezonunun 4. bölümünden sonra bırakmıştım.Teenage dizisi bana göre değil..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

ilk 7-8 bölüm sıkıyor sezon sonuna doğru hareketleniyor biraz dişimizi sıkarsak nefis bir şey ortaya çıkıyor Tabik izevkler ve renkler tartışılmaz

doktor1881

3. bölümü sabah kalkınca seyrettim Arkadaşlar kaçırılmayacak bir dizi Hele 2. sezon harika Bölümleri seyredinde Bu günkü dünya düzenini düşündüm Aynı düzen değişmiyor dünya nükleer felaketle yok olsa bile ....Dizide  ABD-yeni güç olmaya çalışan ÇİN- Bizim gibi 2. sınıf ülkeler -3.sınıf ülkeler diye aklımdan geçirdim

doktor1881

4. bölüm internette başlangıç müziği ve jeneriği bana Prison breaki anımsattı Dizi çok güzel gidiyor konu geniş Arkadaşlar tek seyreden ben miyim acaba Dizinin kaderi fumetti gibi herhalde :o :o

dean

Henüz başlamadım ama yakındır.

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 13 Kasım, 2014, 19:55:15
Arkadaşlar tek seyreden ben miyim acaba Dizinin kaderi fumetti gibi herhalde :o :o

Ha ha ha, pes etme dostum.  :)

doktor1881

2.sezon 5. bölüm ile yayında Yakında seyrediniz seyrettiriniz diye kampanya başlatacağım ::) ::) ::) AZ SONRA

Harun Ça

Konu ilginç dizi güzel başlıyor ama bir yerden sonra ergen dizisine dönüşüyor ama buna biraz katlanırsanız sezon sonuna doğru işler gittikçe ilginçleşiyor. Yinede yaftalandığı ergen dizisi çizgisinden sıyrılamıyor aşk mevzuları harbi sıkıyor. Bu olumsuz yanına karşı 2. sezon için umutluyum güzel bir post-apokaliptik izleyecek gibiyiz. Senaristlerin elinde kullanabilecekleri çok güzel malzemeler var.

doktor1881

Alıntı yapılan: Mic-Har - 02 Aralık, 2014, 12:58:24
Konu ilginç dizi güzel başlıyor ama bir yerden sonra ergen dizisine dönüşüyor ama buna biraz katlanırsanız sezon sonuna doğru işler gittikçe ilginçleşiyor. Yinede yaftalandığı ergen dizisi çizgisinden sıyrılamıyor aşk mevzuları harbi sıkıyor. Bu olumsuz yanına karşı 2. sezon için umutluyum güzel bir post-apokaliptik izleyecek gibiyiz. Senaristlerin elinde kullanabilecekleri çok güzel malzemeler var.
Haklısın 2. sezonunu seyret tadından yenmiyor