The 100..

Başlatan V, 20 Mart, 2014, 23:02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

15 günlük aradan sonra 6. bölüm geldi Sakin sıkıcı geçen bir bölüm derken son 10 dk da şok eden 3 ayrı olay yaşandı Adamlar bu işi biliyor arkadaşlar Tatilin kralını yapıyorlar ama işlerinide maximum düzeyde yapıyorlar bizim diziler yada programlar gibi insanı aptal yerine koymuyorlar yoksa Biz Türk olarak bunları hakediyoruz mu?

doktor1881

7. bölüm bu gün geldi akşama seyretmek nasip oldu notu 10 üzerinden 15 ;D

doktor1881

Hit dizilerimden The 100 ün bu bölümünü  niye bu kadar beklettim diye kendime kızıyordum Ama seyredince anladım Bu sezonki en zayıf bölümdü Dağ insanları hiç yoktu Ark zamanına  flashbackler yapıldı Aynı Türk dizileri gibi oldu 10 dk  gereksiz sahneler ile doldu Diziyi izleyenler Finn ile Raven arasındaki muhabbeti biliyor zaten Bu insanoğlu ne kadar bencil bir varlık Sen git 18 masum insanı histeri krizinde öldür Sonra senin katlini istesinler Trip yapın yemezler Aynen vahşi dünyalıların yaptığı gibi dişe diş kana kan Kardeşim öldürdüklerin de can onlarında babaları çocukları var

Harun Ça

Gereksiz drama yapmasalar potansiyeli hayli fazla bir dizi son bölüm benim de hoşuma gitmedi.

doktor1881

2.sezon 9. bölüm de harikaydı Dramsa dram,gerilimse gerilim,aksiyonsa aksiyon... Her şey var dizide Seyrettiklerim arasında en iyilerinden

mrex

Bilen bilir The 100 ABD'de CW kanalında yayınlanıyor, Flash ve Arrow dizileriyle aynı kanalda yani. Bölüm bölüm değişse de bu dizilerin bilgisayarlı görsel efektlerini genelde aynı stüdyolar yapıyor.

10. bölümü izlemiş Flash severler olarak epey heyecan içindeyiz o yüzden.

doktor1881

favori dizimde tempo bu bölümde düşsede harikaydı

doktor1881

11.bölümde iktidar değişikliği her yerde.Ebeveynler ekarte ediliyor Çocuklar iktidarı ele alıyor Harika bir bölüm

doktor1881

Arka arkaya izlediğim dizi maratonunda ilk sırayı 12.bölümüyle The 100 aldı Dramın en güzelini bu bölümde işlediler Kalbim dondu Değer yargılarım neye karar vereceğini bilemedi Çr okuyan birinin bu diziyi çok beğeneceğine  eminim 2. sezonda konu harika işleniyor Şimdi bir de ışık şehri çıktı Ütopyamı acaba ???

doktor1881

13.bölümün Türkçesini sabahdan beri bekliyordum Yüklenince hemen başına geçtim Dizinin 10.dk-12.dk arasındaki savunma yada vahşet bu kadar gerçekci olur Bu diziye bayılıyorum mükemmel
Dizideki özlü söz ''İyi insanlar olduğumuzu unutma''Bu bölüm Toplantı köyü ve Weather dağında geçiyor Weather dağı çok hareketli.Işık şehri bu bölümde es geçildi

V

Sayenizde, ilk sezonunda yarım bıraktığım bu diziye, tekrar bir şans vereceğim.
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Alıntı yapılan: V - 19 Şubat, 2015, 16:54:52
Sayenizde, ilk sezonunda yarım bıraktığım bu diziye, tekrar bir şans vereceğim.
ilk sezona dayan 2.sezon harika (ilk sezonun sonlarıda güzel) kaçıncı bölümde bıraktınız

V

İlk 4 bölümü izledim doktorum.
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Forumdaki bazı arkadaşların Teks'i beklediği gibi,Nathan'ı beklediği gibi bende bu diziyi bekliyorum Sabah dizi internete düştü ama Türkçesi ancak akşama geldi.Dizinin bu bölümü iki yolda ilerledi.Başlamadan söyleyeyim bu bölüm +18 lik ;D (Çok beklentiniz olmasın  RTÜK kurallarını uyguladım RAİ tv kuralları değil) 14. Bölümde yola çıkan eski başkan geçenlerde 12 kişiden 6 ya düşmüştü Bu bölümde 4 e düştü Işıklar Şehrinede iyice yaklaştı.Orası herhalde 3.sezona kalacak.Bu arada Weather dağının suyuda iyice ısındı.Nefeslerimi tuttuğum anlar vardı Weather dağında.Savaşa giden savaşçıların çığlıkları kanımı dondurdu Bilhassa Octavia'nınki

doktor1881

15. bölümde yine şok etti.Düşündüm bu dizinin harika çizgiromanı olur .Dizi tadından yenmiyor çünkü. Yaşlı kurt yapacağını yaptı yine Ama asıl sözü Clarke söyledi :Ben bitti demeden BİTEMEZ. Haftaya sezon finali.İnşallah 3.sezon olur