The 100..

Başlatan V, 20 Mart, 2014, 23:02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

16. bölümle sezon finali yaptılar:Spoiler içerdiği için yorum yapmayım. Harika ötesi bir bölüm idi.Ama tüm sezonu ilgilendirdiği için tüm sezon izlenmeli ;D ;D İnsanlığımı sorguluyorum bu diziyi seyredince. 3.sezon için onay aldımı bilmiyorum ama 3.sezonda konu başka yere kayacak gibi.Bakalım temposunu o zaman kaybedecek mi

doktor1881

Bursa Kitap Fuarında Cumartesi günü Go Yayınevinden çıkmış olan 2 cilt romanını görünce hemen aldım.Tek cilt  etiket fiyatı 17 tl (10 tl ye ben aldım)

Ahmet Oktay

Doktor'un onca itkisinden sonra indirmeye başladım ;D Normalde yazın izlemeyi planlıyorum ama dublajlı indirdiğim için öne de çekebilirim bu diziyi hava ve pist koşulları elverirse :)

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 24 Mart, 2015, 22:29:01
Doktor'un onca itkisinden sonra indirmeye başladım ;D Normalde yazın izlemeyi planlıyorum ama dublajlı indirdiğim için öne de çekebilirim bu diziyi hava ve pist koşulları elverirse :)
türkçe dublajlı mı ???

Ahmet Oktay

doktor1881

Bölüm:3/1 (Güncel) Yeni sezon o kadar boş bir bölümle başladı ki anlatamam.
Tüm kabileler Clarke'nin peşinde.Geçici bir barış hüküm sürmekte

Bölüm Notu:4/10

doktor1881

Bölüm:3/2 (GünceL)Bu sezon düşman Buz Ulusu.Clarke kim tarafından ele geçirildi bu bölümde ortaya çıkıyor
Dizi hafif hafif ritmini buluyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:3/3 (GünceL) Bölüm boyunca artan tempo sonunda zirve yapıyor.Nihayet diz kıvamını buldu.
Lexa ile Clarke yine biraraya geliyor bu sefer hedef Buz Ulusu

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:3/4 Lexa'ya yapılan darbe girişimi,Uzaydan gelen dünyalıların 13. klan olması,Arcaida'da şanşölye seçimi
Dizi ritmini tutturdu

doktor1881

Bölüm:3/5 (GünceL) Arkadia'da seçimi kazanan Pike savaş yanlısı bir siyaset izlemektedir
Bu arada Jaha'nın gelmesi ile de eski sansölyeler bir araya toplanmış oldu (3 tane)
Ancak her sanşölyenin ayrı bir planı,Clarke'nin ayrı bir planı var

doktor1881

Bölüm:3/6 (GünceL) Pike hiç boş durmuyor,katliam planları yaparken,Clarke yerlilere barış fikrini benimsetiyor
Bu arada Işık Şehri'de mürit toplamaya devam ediyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:3/7 (günceL) Temposu düşük olan bölüm son 10 dk da şok olaylarla saşırtırken son 3 dk da ise şok vites arttırıyor
Bölüm de Dünyanın sonunun nasıl geldiği ve 13. istasyona ne olduğunu,yerlilerin komutan kavramanının nerden geldiği ortaya çıkıyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

12
Bölüm:3/8 (GünceL) Arkadia'daki Faşist yönetime karşı darbe girişimi ??? ??? ::)

Bölüm Notu:8/10

Harun Ça

İlk sezondan sonra izleyememiştim 3. sezonun ortasına gelmiş dizi. Doktor'un bölüm kiritiklerini okuduktan sonra en kısa zamanda bir boşluk bulup devam edeceğim.

doktor1881

11
Bölüm:3/9 Kule ve Arkadia'da işler karışık.Bu bölüme damga vuran söz ''Her şey Lexa için''
Dizinin sağlam bir temeli ve bol konusu var 10 sezon bile sürebilir