The 100..

Başlatan V, 20 Mart, 2014, 23:02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

3
Bölüm:4/6 (GünceL) İnsani duyguların ön plana çıktığı bölümde Octavia,Raven,Clarke hepsi kendi çapında doğruyu yapmaya çalışıyor

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

5
Bölüm:4/7 (GünceL) En büyük insani duygu çaresizliğin işlendiği bölüm her şeyiyle vasattı.Bu sezon eli yüzü düzgün bir bölüm sayısı çok azdı
Dizinin uzaması gereksiz Bu sezon bir şekilde final yapı noktayı koymaları lazım

Bölüm Notu:4/10

doktor1881

6
Bölüm:4/8 Artık dizinin bitmesi gerektiğine iyice emin oldum.Bu sezon dizi genelde iyi gitmiyor.İşlenecek malzeme kalmamış gibi
Koca bölümü gece kanı elde etmek için çalışmalar ile geçti ve bu çalışmalarda çocukca davranışlar gırla gidiyor

Bölüm Notu:3/10

doktor1881

Bölüm:4/9 Radyasyon dalgası gelirken insanlar yine birbirini yemekle meşgul
Çok beğendiğim dizinin bu halini gördükçe çok üzülüyorum

Bölüm Notu:3/10

doktor1881

4
Bölüm:4/10 (GünceL) Tüm Klanların Şampiyonlar liğine hoş geldiniz Bu durum diziye heyacan katmış Bölüm sonu büyük bir sürpriz mevcut

Bölüm Notu:7/10

dean

Dizi beşinci sezon onayını aldı.

doktor1881

ne bulacaklar merak ettim 5. sezonda ??? ??? ???

doktor1881

4
Bölüm:4/11 (GünceL) Sığınak için derin mücadele sürerken Raven kendi iç dünyası ile hesaplaşmakta
Dizinin geneline bakarsak kadın karekterler daha baskın
Başrol olan Clarke benim gözümde 3. sırada İlk sıraya Octavia'yı ikinci sıraya ise Raven'i koyarım
Dizide yine olayı 100 e bağladılar 12 klan her klandan 100 kisi toplam 1200 kişi

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

5
Bölüm:4/12 (GünceL) Bu sezon ortasında çöken dizi bu bölümle kendine geldi
Yaşamla ölüm arasındaki çizgi. Verilen kararlar ve sonuçları.İnsanı duyguların ön plana çıktığı güzel bir bölüm

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

2
Bölüm:4/13 (GünceL) (Sezon FinaLi) Kötü giden bir sezondan sonra güzel bir final yapmışlar.Sorularla dolu final.
5. sezon ne bulacaklar derken finalde bunun cevabını verdiler ve 5. sezon bu sezondan daha güzel olacak gibi
Bu bölüm ''Bir elin nesi var iki elin sesi var'' sözünü doğruluyor

Bölüm Notu:9/10