Mesih KompleXi - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 02 Nisan, 2014, 16:31:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

2 cilt aynı anda çıkacaktır ve dağıtım Perşembe sabahı başlayacaktır.

16cm x 24cm, 176 Sayfa, Renkli, 32TL

House of M, Soykırım (Decimation) ve Nesli Tükenen Türler (Endangered Species) maceralarının sonrasında gelişen olaylar yüzünden mutantların geleceği daha önce hiç olmadığı kadar iç karartıcı bir hal almıştır. Evrim döngüleri sona ermiş gibi görünürken birden bir mucize olur. Scarlet Witch'in gezegendeki hemen hemen her mutantın X-Geni'ni sildiği trajik M-Günü'den sonra ilk kez bir mutant bebek dünyaya gelir.

Ama bu umut kaynağı büyük bir çarpışmayı da beraberinde getirir. Çocuğa ulaşmak, onu ele geçirmek ve hatta yok etmek üzere birçok grup takibe başlar. Gezegendeki her mutantın içine karıştığı bir savaştır bu. Ok yayadan çıkmıştır.

Marvel'ın en yaratıcı yazar ve çizerlerinin ortak gayretleri sonucunda okuyucuyla buluşan X-Men: Mesih KompleXi, X-Men evreninin zengin dokusunu eşeleyerek ortaya baş döndürücü, heyecan dolu bir belirsizlik çıkarıyor ve mutant ırkının geleceği için yeni bir rota çiziyor.

rumar80

Merakla beklediğim bir macera. Daha önce İngilizce'sini okudum ama Türkçe okumak ayrı bir tat olacak.

tommikser

Batman 'den sonra beni en çok heyecanlandıran kitap diyebilirim.İdefix'te şu anda satışta görülüyor.

http://www.idefix.com/kitap/x-men-mesih-komplexi-1-kolektif/tanim.asp?sid=ASBO3R2USM1MXVJ2T6NM

darkwood

X-Men'in bu itkileyici macerası'da kesin okuyacaklarım arasında,
Aynı anda 2 cilt birden çıkacak olması da çok iyi, 2.cildi beklemek zorunda kalmayacağız.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Bundan önce House of M'i okumamız lazım sanırım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Okusanız iyi olur. Ama House of M'den hemen sonra gelişen bir macera değil Mesih Kompleksi. Sadece House of M'in sonunda Scarlett Witch'in yaptığına karşı bir hareket gelişiyor denebilir.
Okuyunca daha iyi anlarsınız.

hennessy

Astonishıng X Men aldım gene anlamadım :) ki İlke abi en anlaşır sonradan başlayanlar için dedi. Bunu da alırsam gene bana X-Men anlamıyorum modu olacak :) Ama alacağım bir ara
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Alıntı yapılan: tommikser - 02 Nisan, 2014, 16:55:52
Batman 'den sonra beni en çok heyecanlandıran kitap diyebilirim.İdefix'te şu anda satışta görülüyor.

http://www.idefix.com/kitap/x-men-mesih-komplexi-1-kolektif/tanim.asp?sid=ASBO3R2USM1MXVJ2T6NM
2. Cilt satışta görünmüyor.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Birlikte çıkacakları söylendi. Bekleyelim, görelim.

Nightrain

yunusmeyra

nisan ayında alırız ancak en geç mayıs'ta okumuş oluruz.. x-men açısından önemli bir macera..okuyalım okutalım  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

omega red

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Nisan, 2014, 09:59:27
Sanırım ikiye bölüp basmışlar. Çünkü amazon'da 352 sayfa olarak gözüküyor.

http://www.amazon.com/X-Men-Messiah-Complex-Ed-Brubaker/dp/0785123202/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1396508275&sr=8-1&keywords=messiah+complex

ikiye bölmeleri, kitabı alıp almama konusunda çekincesi olanları daha az fiyatı nedeniyle almalarını sağlayabilir ama bizim gibi her halukarda alacaklar için cebimizden fazla para çıkmasına neden oldu.

Jedmau

Nightrain

Alıntı yapılan: omega red - 03 Nisan, 2014, 11:50:48
ikiye bölmeleri, kitabı alıp almama konusunda çekincesi olanları daha az fiyatı nedeniyle almalarını sağlayabilir ama bizim gibi her halukarda alacaklar için cebimizden fazla para çıkmasına neden oldu.

Fazla fiyat olayını geçtim, boyutunu küçültmeseler bari. =(

tommikser

Bu boyut olayına çok takıyorsunuz arkadaşlar.Önemli olan boyut değil önemli olan güzel olması :D