LUKAS

Başlatan NIC, 03 Nisan, 2014, 12:56:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Bonelli'nin yeni serisi Lukas bu ay raflardaki yerini aldı.Nathan Never'ın senaristlerinden Michele Medda tarafından yaratılan seri zombi temalı hikaye örgüsüne sahip.Kahramanımız bir tabutun içinde hafızasını kaybetmiş olarak uyanır ve olaylar gelişir....

NIC

NIC

darkwood

Biraz Dampyr tarzı gibi olmakla beraber Lukas ilginç bir karaktere benziyor, bakalım nasıl bir seri olacak.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Çizimleri çok beğendim. Michele Benevento'ya aitmiş.

Daha önce Dampyr ve Caravan'da da çalışmış.

DAMPYR

Lukasta 2.sayı çıkmış Lukas birbirinden çirkin ve zorlu yaratıklarla savaşmaya devam ediyor.Bence Çizgi Düşler Bu seriyede el atsa hiç fena olmuyacak.... :o 8) :D

rumar80

Daha topu topu iki sayısı çıkan, geleceği bilinmeyen bir seriye el atmak dururken, elindekileri bir düzene soktuktan, hatta bazılarını tamamladıktan sonra yeni ufuklara yol açsalar daha iyi bence. Sonra başlarız Lukas ne zaman çıkacak? Yeni sayı ne oldu? Diye

DAMPYR

iç çizimde örnekler.Ben Çok Beğendim Çizgi Düşler Nerdesin gör artık şu seriyi.. 8) 8) 8)

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Mayıs, 2014, 16:49:41
   Daha topu topu iki sayısı çıkan, geleceği bilinmeyen bir seriye el atmak dururken, elindekileri bir düzene soktuktan, hatta bazılarını tamamladıktan sonra yeni ufuklara yol açsalar daha iyi bence. Sonra başlarız Lukas ne zaman çıkacak? Yeni sayı ne oldu? Diye
Haklısın Rumar Önce eldeki seriler bitsin sonra belki bu seriyede el atarlar.Biraz biriksin sayılar daha iyi.... 8) ::) :D

antiochia

bu aralar hep aynı temalar üzerindeler..Farklılık lazım artık bana göre..

Mister NO

Yeni başlayan bir serinin geleceği ne olacak?

Şu anda ülkemizde çıkan bir çok seriyi takip etmek ve satın almak bile sorun olurken yeni serilerin aciliyeti var mı?

Hele hele Çizgi Düşler gibi ağır bir yükün altına giren yayınevinden yeni bir maceraya atılmasını istemek de haksızlık. Onlar önce ellerindeki serileri bir periyoda oturtsun. Hatta satışlar iyi giderse mevcut

periyotları sıklaştırarak serilerin daha çabuk bitmesi hedeflenir- talep edilebilir.

kalidor

Yalnız farklı bir seriye benziyor. Sanki Bonelli yayınlarına göre daha sert ve daha fazla şiddet içeriyor. Tabii Çizgi Düşler'in bir sürü yayını var ama şahsen Lucas'ı renkli Zagor ve/veya Teks'e tercih ederdim.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Mayıs, 2014, 08:45:31
Yalnız farklı bir seriye benziyor. Sanki Bonelli yayınlarına göre daha sert ve daha fazla şiddet içeriyor. Tabii Çizgi Düşler'in bir sürü yayını var ama şahsen Lucas'ı renkli Zagor ve/veya Teks'e tercih ederdim.
Teks severleri kızdırmak istemem ama bende aynı kanıdayım... 8) ::) ???

tommikser

Tex yerine her şeyi tercih ederim misal Legs :D

OZAN BALIM

Bonelli mini serileri genelde 18 sayı ile sınırlı oluyor ve Çizgi Düşler'in devam eden serileri de bu yıl sonu biter gibi düşünüyorum. Lucas o zamana kadar 8 sayı olsa eder 4 cilt. Seneye okuruz özetle. Güzel bir seriye benziyor...