LUKAS

Başlatan NIC, 03 Nisan, 2014, 12:56:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pikofarad

Bu ay sonunda İtalya'da 7. Sayı çıkacakmış.

Kapağı şu şeklide;

Çok ilgi çekici bir seri olduğunu düşünüyorum. Ancak İtalya'da bazen ayda bir bazen 2 ayda bir çıkmış. Yayını düzenli bir periyoda oturtmamışlar anladığım kadarıyla.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: pikofarad - 03 Eylül, 2014, 10:05:26
İtalya'da bazen ayda bir bazen 2 ayda bir çıkmış. Yayını düzenli bir periyoda oturtmamışlar anladığım kadarıyla.

İtalya'da her ayın 23'ünde çıkıyor ve daha önce başka bir başlıkta da belirtmiştim seri 24 sayılık limited seri, İtalya'da Şubat 2016'da son sayısı yayınlanacak.

Mrtekin

Bu lukas, teenager kısmına hitap eden dylan mi? Uğraştığı konular aynı gibi :)
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 03 Eylül, 2014, 12:03:54
Bu lukas, teenager kısmına hitap eden dylan mi? Uğraştığı konular aynı gibi :)

Dylan ve Dampyr arasında birşey gibi geldi bana ;D

Mrtekin

Ara model, yani...
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 03 Eylül, 2014, 12:43:15
Ara model, yani...

Bana öyle gibi geldi, bilemiyorum tam olarak öylemidir değilmidir :)

Mrtekin

Bence oyle, biraz dylan, biraz dampry, biraz martin.

Martin zaten italyada da az satiyo, sonlarda sürünüyor, bu tutarsa, genc ve dinamik bir ara toplama model,
Martine de B'ye B'ye .... :)
They drew first blood...

hanac

10. sayı kapağını beğendim ...

hanac

Bonelli değişik yöntemler deniyor artık.

LUKAS 2. sezonunu (öyle diyorlar  :) ) yine 1. sayıdan başlıyor.

Bu sefer adı LUKAS Reborn, yeniden doğuşlara bonelli de alışıyor.

köstebek

Hanac Bey, dikkatli olun...

Büyükşehrin karanlık sokaklarında "Uyananlar" denilen bir grup dolaşmaya başlamış...

darkwood

Eh zamana ayak uydurmak lazım. Nasrettin Hoca hesabı ya tutarsa'yı uyguluyorlar.
Ama sonuçta yöneldikleri ve bir şeyler beklerdikleri aynı hali hazırdaki çizgiroman okuru olan kitle zaten.

Bonelli yayınlarının tanıtımları için Amerikan film endüstrisine de bir şekilde kapağı atabilirlerse
o zaman yeni ufuklara yelken açmaları daha kolay olur diye düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Lukas Reborn 2: Avcilar

Kendisi de bir vampir olan Ming, Lukas'dan yegeni Yan Yu'yu bulmak icin yardim istemistir, Yan Yu, insanlari avlamak icin vampir klanini terketmistir. Lukas, arastirmalara baslar. Ama Yan Yu'nun yaninda Frida isimli bir arkadasi oldugunu hesaba katmamistir.

Özel Alfa Ajanı

Ralph

Tr'de basılmasını en çok istediğim seri.

Nemo

Adam Wild yerine keske Lukas'i yayinlasalardi. Ama Adam Wild icin de basarilar tabi.

Lukas Reborn sayi 3: Tuzak

Yan Yu ve Frida'nin kacisi devam etmektedir. Lukas, ikisini ele gecirmek icin karsisina cikan tuzaklari asmak zorundadir. Bunun yanisira, Uyananlar ile de mucadele edecektir.

Özel Alfa Ajanı

köstebek

Nemo,

Senin gibi usta bir bölüm yöneticisinin, Bonelli'nin sitesini ara sıra kurcalayacağını düşünürdüm...