Batman : Pelerinli Süvari'ye Ne Oldu ?

Başlatan Jedmau, 03 Nisan, 2014, 14:09:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Jedmau

Çıkalı 2-3 gün oldu , dnrda 5.sırada.

İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Jedmau - 27 Nisan, 2014, 04:57:09
Çıkalı 2-3 gün oldu , dnrda 5.sırada.

İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Maşallah diyelim o zaman :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

seastar1000

dun aldım punısher le bırlıkte bakalım bugun okuyacak fırsat çıkacak mı

hanac

Alıntı yapılan: seastar1000 - 27 Nisan, 2014, 09:53:37
dun aldım punısher le bırlıkte bakalım bugun okuyacak fırsat çıkacak mı

Ben de dün aldım, yakın zamanda okur ve yorumlarımı buraya yazarım.

Jedmau

D&R'da bir numaraya yükselmiş. Çok teşekkür ederim.

ercoktay

Açıkcası D&R'ın bu çok satanlar ve yeni çokanlar listesine pek inanmıyorum. Çok kötü bir listelemeye sahipler. Önemli olan sizdeki satışlar nasıl? Bu listeye paralel mi?

V

Neil Gaiman'ın kendi üslübundan taviz vermeden yazdığı sıradışı Batman öykülerini okumak farklı bir deneyimdi.

Andy Kubert'te harika çizmiş,ellerine sağlık..
"İstemem,eksik olsun.."

Jedmau

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Nisan, 2014, 19:37:05
Açıkcası D&R'ın bu çok satanlar ve yeni çokanlar listesine pek inanmıyorum. Çok kötü bir listelemeye sahipler. Önemli olan sizdeki satışlar nasıl? Bu listeye paralel mi?

Evet kesinlikle , Pelerinli diğer tüm batmanlerden daha çok satıyor şu an.

caretta

Çıkan yayınınızın çok satmasına sevinmeniz gayet doğal.Güzel bir yayın ile yılların beklentisine yanıt verdiniz.Her ne kadar yayınlayacağınız diğer
çizgi romanlar beni ilgilendirmiyorsa da sizin adınıza ben de seviniyorum.Şairin dediği gibi:"Marifet iltifata tabidir;müşterisiz meta zayidir".

afu

bu tür sitelerde dolaşan çizgi roman tutkunu bizler,100 kişiyi anca buluruz.
D&R daki çr reyonlarının hali zaten içler acısı, hiçbir düzeni, albenisi yok.
Farklı teknoloji sitelerinin bazılarında batman'lerin haber olduğunu ve üyelerin "oo çok iyi, okuyalım.." gibi yorumlarından çr piyasasından habersiz olduklarını anlıyorum ki bilgisayar ve oyunları tutkunları genelde potansiyel çr okurları diye düşünüyorum.
bu kitleye ulaşmak için farklı bir tanıtım , reklam filan mı deneseniz acaba?
o zaman daha çok çr satılsa, çeşit artsa ....

kalidor

Ülkemizde okumak insanlara başlı başına bir külfet. Batman'in Örümcek Adam'ın filmleri memlekette gişe rekorları kırar ama sinemanın önüne stand açıp çizgiromanını satsan filmin heyecanıyla girip çıkan insanlara bile bence çizgiroman satamazsın. Kareler hazır bir şekilde akarken gözleri ve beyni yormanın manası yok  :)
Crom! Ölüleri Say...

Ralph

Nihayet bugün elime geçti. Kedi Kadın'ın öyküsünü an itibariyle bitirdim. Biraz ara verdim çünkü hemen bitirmek istemedim. New 52'ye kadar Batman'dan mahrum kalacağım yoksa. Giriş bölümü harikaydı kesinlikle. Barmen ve Kedi Kadın'ın o kısacık diyaloğu ve suçluların törene gelişi gerçekten çok etkileyiciydi. Kedi Kadın'dan hiç hazzetmem ama öyküsü fena değildi.

Yeni Dünya'nın çizimleri görsel açıdan çok daha güzel. Açıkçası Gary Frank'in çizimleriyle okumak isterdim bu eseri fakat sonra fark ettimki Andy Kubert'ın hayal dünyası çok daha geniş. Gerçekten kendine özgü bir şeyler katmış çizgi romana ve orijinalliği artmış eserin. Bu açıdan tekrar düşününce sanki Andy Kubert bi adım önde.

Jbc'ye bu güzel eserleri bizle buluşturduğu için ne kadar teşekkür etsem az. Gerçek bir başyapıt diyebilirim şimdiden. Herkes gözü kapalı alabilir! (:

hanac

Bugün okudum.

Pelerinli Süvari'ye Ne oldu ? hikayesini beğendim ama arkadaki kısa hikayeler açıkçası beğenmedim.

JBC nin yayınladığı 3 Batman arasında en beğendiğim "Yeni Dünya" oldu.

Ralph

"Pelerinli Süvariye Ne oldu?" harikaydı bence. Yeni Dünya'dan daha çok sevdim. Arkadaki kısa öykülerden son iki öykü fena değildi. "Ne Zaman Bir Kapı..." güzel bir öyküydü bence. Pelerinli Süvariye Ne oldu ise çok ince bir hikayeydi gerçekten.