Batman : Pelerinli Süvari'ye Ne Oldu ?

Başlatan Jedmau, 03 Nisan, 2014, 14:09:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Gülen Adam, ankara Cepa D&r'da gördüm,  sipariş edip getirtebilirsin.
They drew first blood...

nicholaihel

maeglin

İnternette bir iki sitede satışta olduğunu gördüm stokta var mı yok mu anlamadım mail attım mesaj yazdım cevapta alamadım henüz :) Umarım vardır da alırız :)

nicholaihel

Alıntı yapılan: maeglin - 29 Ağustos, 2015, 18:06:27
İnternette bir iki sitede satışta olduğunu gördüm stokta var mı yok mu anlamadım mail attım mesaj yazdım cevapta alamadım henüz :) Umarım vardır da alırız :)

Benim de başıma geldi. Var görünüyor ama yok. Hatta bu sebeple tedarikte göründüğü için siparişim epey gecikmişti.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: nicholaihel - 29 Ağustos, 2015, 17:37:38
Umarım tekrar baskısı olur.

Elimizde tertemiz bir kere okunmuş Pelerinli Süvariye Ne Oldu? mevcut almak isterseniz iletişime geçebiliriz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Bilal0

Hayatımda okuduğum en iyi çizgi roman, bakın en iyi Batman çizgi romanı demiyorum, en iyi çizgi roman. Batman'in aslında yaptığı her şeyin kendini ailesine duyduğu özlemden uzaklaştırmak için olması(Batman'in ödülünden anlıyoruz bunu), Batman'in bir dine mensup olmaması, herkesin kafasındaki Batman'in farklı oluşu yani aslında Batman'in bir efsane oluşu en önemlisi de Batman'in ödülü. Harika detaylar, harika anlatılmak istenen duygu ve düşünceler, harika bir son. Alıp okumamış olanlar hemen okusun, Batman tarihinde böyle çizgi roman azdır(bu benim görüşümdür, Killing Joke'u da beğenmemiştim).

tommikser

Ben yanlışlıkla ikitane  almıştım.Kimbilir  nerede?   :D

shiroyasha

Geçen hafta Flaneur'un önünden geçerken aklıma geldi bu çr. Girip sordum baskısı tükendiği için 100 lira dediler. Bende çıkıp herzaman ki gibi büyülü dükkana gittim rafta baya vardı. Sordum baskısı tükendiği için indirim yapamıyorum etiket fiyatından 30 lira dendi ;) bende hemen aldım. Sonra niye hep büyülü dükkandan aldığımı birkere daha anlamış oldum :) Sonuç olarak geçen hafta büyülü dükkanda baya vardı ;) bu hafta bilmiyorum.

baba alsana

Jedmau

baba alsana

Şans eseri buldum ve dun okudum. Okudugum diger batmanlerden farkliydi. Ben begendim. Sondaki ufak hikayeler de oldukca guzeldi. Ivy hikayesi nedense bende sandman okuyormusum hissi yaratti, cok zevkliydi.

memospinoz

Neil Gaiman tarafından yazılan Batman : Pelerinli Süvari'ye Ne Oldu? yenilenmiş kapakları ile raflarda.