MY LİTTLE PONY-"ARKADAŞLIK SİHİRLİDİR" çıktı!

Başlatan yunusmeyra, 04 Nisan, 2014, 15:37:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

lal kitap tanıtımda şöyle demiş:
"Amerika Birleşik Devletleri'nde ve yayınlandığı her ülkede en çok satılan çizgi romanlar arasında yerini alan My Little Pony kısaca MLP artık Lal Kitap vasıtasıyla ülkemizde de raflardaki yerini almış oluyor. MLP alışılmış anlamda bir çocuk çizgi romanı değil. Okuduğunuz zaman göreceğiniz gibi içindeki espriler son derece ince, Amerika Birleşik Devletleri'nde ciddi miktarda 14 yaş üstü erkek okuru var. Çizgi film daha ziyade 5 ila 7 yaş kız çocuklarını hedeflerken, MLP çizgi romanı hem kız çocuklarına hem de yetişkinlere hitap edebiliyor. Üç ayda bir yayınlanacak olan MLP'yi herkese tavsiye ediyoruz. Amerikalı okurların dediği gibi "Ya MLP'yi seviyorsunuzdur ya da henüz tanışmamışsınızdır!".
(Tanıtım Bülteninden)
valla bizim kaçışımız yok ! çünkü evde 3 yaşından beri pony hayranı - ayrıca koleksiyoneri! - kızımız var ve takip edeceğiz..aşağıdaki resimde çizgi romandan daha fazla bütçe ayırmak zorunda kaldığımız   ::) ::) "pony"ler ve bizim kız  :)

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

caretta

Tarkan Bey dostum ne kadar güzel ve tatlı kızınız var öyle.Allah bağışlasın,talihi de yüzü gibi güzel olsun.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: caretta - 04 Nisan, 2014, 17:12:10
Tarkan Bey dostum ne kadar güzel ve tatlı kızınız var öyle.Allah bağışlasın,talihi de yüzü gibi güzel olsun.
teşekkürler..çizgi romancıların kızı olur derler! (bu bir altın madalyon forum istatistiğidir  :D )
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

doktor1881

V

"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Sevgili Tarkan senin işin daha çok gibi, Allah analı babalı iyi günlerde büyütsün.
Benim kız Winx leri, Barbileri filan geçti, lise çağına gelince mangalara merak sardı. İşin kötüsü özellikle animlere bana da sardırdı.  :D  ;D  8)
Darkwood Sakinleri..