Çizgi roman ( COMICS ) için ÇİZER aranıyor

Başlatan vobuz, 14 Nisan, 2014, 01:29:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vobuz

Merhabalar

Uzun süredir senaryo yazıyorum ve arkadaşımın ilk 10 sayfasını çizdiği ( okul kazandığı için şehir dışına çıktı ) yarım kalan hikayemi en baştan birlikte tamamlamak için
çizime gönül vermiş , bu konuda iyi bir yerlere gelmek isteyen ciddi , vakti olan ve sonuçta eğer başarabilirsek hikayeyi NEW YORK comic - con a götüreceğim( ilk hedef IMAGE comics ) orada çizimlerini göstermiş olacak böyle bir fırsat için denemeye değer diyecek

Comics tarzı çizim yapabilen ÇİZER ( ler ) arıyorum .

Mailim vobuzcomics@hotmail.com detayla için mail atabilirsiniz .

Kısaca proje hakkında bilgi vereyim .

Hikayenin senaryosunu ben yazıyorum. En sondada ing çevirtiyorum.

Karakterlerin tasarımları hazır. Sketch yapıp sizin çiziminizi oturttuktan sonra 22 sayfalık 1. sayıya geçeceğiz. ( ilk 10 sayfa için görsel destekte mevcut )

Zaten 1-2 çizimden sonra karakterleri benimseyip dahada severek devam edeceğimizi umuyorum.

Detaylar için hem mail hemde telefonla destek verebilirim . İzmirde oturan arkadaşlarla birebir görüşebiliriz. Daha iyi anlatabilirim istediğimi .

Ekleyebilirsem arkadaşımın konseptlerini ekleyeceğim .

Yurt dışı başarısız olursa yurt içindede basıp D&R ve çizgiromancılara dağıtıp fuarlarda standlarda sergileyip bu seriyi basmak istiyorum

Lütfen bu konuda ciddi düşünen ve çizim yapmak isteyen arkadaşlarım yazarsa sevinirim

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler

Lucky

hanac

Alıntı yapılan: Lucky - 15 Mart, 2015, 01:00:42
Yardımcı olabilirim

Ahmet bence arkadaşa özel mesaj ve mail at.

Çünkü epeydir foruma girmemiş