Batman: Yeni 52 Dedektif Hikayeleri Cilt 1: Ölümün Yüzleri - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 14 Nisan, 2014, 12:31:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

21 inde siparis verdik idefixden, hala bekliyoruz....
They drew first blood...

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Temmuz, 2014, 15:17:31
21 inde siparis verdik idefixden, hala bekliyoruz....

Bende sipariş vermiştim.Ön sipariş tarihi 25 Temmuz'a alınmış.

Honore

Mrtekin

Ben hala bekliyorum,idefix yarin cekecek herhalde kendi lotunu, yarin siz, sanslisiniz, bulabilirsiniz, kadikoyde, sanirim.
They drew first blood...

tommikser

Biraz önce  kadıköy'e gelmiş.Hemen gidip alıp okuyabilirsiniz :D

Honore

saoirse

action comics ile dc'nin "yeni 52" dünyasına giriş yaptıktan sonra batman'le de bu noktaya ulaşmamız oldukça güzel.

hikayenin sertliği, sürprizler, batman'in içgüdü'ye yer bırakmayıp tamamen delil üzerinden olayları yorumlama şekli, hikayenin farklı manevralarına rağmen gereksiz bir kafa karışıklığı yaratmaması gibi olumlu yanlarının yanında bir batman hikayesinden beklediğim az delil, mekanları daha ayrıntılı analiz etme gibi daha ayrıntılı bir dedektiflik hikayesi okuyamamış olmam hikayedeki tek olumsuz yan.

hatta karakteri belki dc evreninde en ayrıcalıklı kılan büyük içsel dünyası da ve gotham'la, gordon'la olan ilişkisi de bir metin olarak irdelenmemiş. sanırım dc'de reboot sonrası evrende ilk hikayeler olduğu için daha olaya doğrudan giren bir yaklaşım benimsenmiş.

tabii ki okurken bir sonraki sayfayı gene keyifle çevirdiğim bir batman fanı olarak bunları yazıp yeni 52'yi ve sıralı maceraları okumak bile büyük bir olay. teşekkürler jbc  :)

Jedmau

Asıl biz teşekkür ederiz.

Bu arada detective comics 1 , sadece 3 günde DnR en çok satan çizgi romanlarda 1. Sıraya oturdu. Klon 9 5. Sırada klon 8 de 6. Sırada.

Herkese çok ama çok teşekkür ederim.

Sevgiler
Ertan

Honore

Batman'i jbc yayinladigi icin cok mutluyum. Gercekten hakkini veriyorsunuz ertan bey :)

Biz de heyecanla yeni yayinlari bekliyoruz.

tommikser

Ben Kolon'ların sırasına şaşırdım. 9 nasıl üste olur ? 8 okumadan 9'u mu okudu millet ;D

Berkdinho

Alıntı yapılan: tommikser - 31 Temmuz, 2014, 21:14:15
Ben Klon'ların sırasına şaşırdım. 9 nasıl üste olur ? 8 okumadan 9'u mu okudu millet ;D

9'un kapağında Darth Vader olduğu için olabilir diye düşünüyorum. ::)
The Right Man When Things Go Wrong

tommikser

hanac

Ralph

Birkaç çizgi romanla birlikte kitapyurdundan sipariş ettim... Hepsi temin edilmiş, bayram tatili vesilesiyle birlikte tam 8 gündür bu kitabı bekliyorum. Sabrım kalmadı artık!

Ras Al Ghul