Captain America: Kış Askeri - Gerekli Şeyler

Başlatan Nightrain, 15 Nisan, 2014, 17:08:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Caped Crusader

Acaba bu serinin devamı gelecek mi ?

Bilgisi olan var mı ki bu konuda ?

Nightrain

Satışlar iyi giderse gelir tabii.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Nisan, 2014, 16:19:37
Satışlar iyi giderse gelir tabii.
İnşallah iyi gider de bir de Cap serimiz olur  :)

dean

Hikaye bütünlüğü açısından bakarsak Winter Soldier'dan sonra Red Menace (iki cilt) ve The Death of Captain America (üç cilt) okunması gereken hikayeler.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 29 Nisan, 2014, 19:07:20
  Hikaye bütünlüğü açısından bakarsak Winter Soldier'dan sonra Red Menace (iki cilt) ve The Death of Captain America (üç cilt) okunması gereken hikayeler.

Hikaye bütünlüğü için bence TÜM Ed Brubaker Captain America'lar yayınlanmalı.

hanac

Okudum, daha iyi bir macera bekliyordum.

Tamam daha ikinci cildi var, muhakkak daha iyi olacaktir.

Ama su devamli gecmise donmeleri uyuz etti beni, birak edebiyati ver aksiyonu birader.  :)

Cizimlerde vasat, daha dogrusu son 2 hikayeyi cizen arkadaslari begenmedim.

Sonucta hepimiz biliyoruz Winter Soldier`in kim oldugunu.

Ikinci ciltle birlikte bol aksiyon, iyi cizimler bekliyorum.

Spider-Sense

Alıntı yapılan: hanac - 13 Mayıs, 2014, 20:24:58
Okudum, daha iyi bir macera bekliyordum.

Tamam daha ikinci cildi var, muhakkak daha iyi olacaktir.

Ama su devamli gecmise donmeleri uyuz etti beni, birak edebiyati ver aksiyonu birader.  :)

Cizimlerde vasat, daha dogrusu son 2 hikayeyi cizen arkadaslari begenmedim.

Sonucta hepimiz biliyoruz Winter Soldier`in kim oldugunu.

Ikinci ciltle birlikte bol aksiyon, iyi cizimler bekliyorum.
Abi ben de yıllar önce okuduğumda öyle diyordum,yaptığı edebiyatı beğenmedim ama ben aksiyonu edebiyatı tercih ederim.

rumar80

Son çizimler John Paul Leon'a ait Isınamadım olmanız doğal ama Steve Epting'in çizimleri güzeldir. Brubaker noir öyküler ve kişiler üzerine hikayeler yazmada çok başarılı. Captain America'da da bu başarıyı gösteriyor. Bu onun ilk cildi. Yıllar sürecek bir öykünün ilk adımı. Biraz sabır gerektiriyor.
   Devamı gelirse (sadece ikinci ciltten bahsetmiyorum) birçok detay ve soru yerine oturacak ve okunması zevkli bir seri olacak.

Caped Crusader

Gerekli Şeyler Kaptan Amerika'nın özel cildini basmış(ilk iki cilt).Sadece 100 adet basmışlar.Fiyat 60 tl.Keşke ilk cildi almayaydım bunu alırdım  :-\

zagortenay

Caped Crusader

Alıntı yapılan: zagortenay - 06 Haziran, 2014, 00:20:34
Hardcover değil mi?

Değil galiba Gerekli'nin sitesinde  hardcover kelimesi görmedim.

rumar80

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Haziran, 2014, 00:46:16
Ikinci cilt ne oldu bu arada?

İnternet sitelerine eklemişler. Yakında çıkar.

dean

Üstü fiyat olarak bakarsak. İki cilt ayrı ayrı 56 liraya. Toplu bakarsak 60 liraya geliyor. Bende zaten orjinal dilinde toplu vardı. Ben ikisini ayrı ayrı alacağım, fiyat avantajı olmadığı için.

dean

Alıntı yapılan: dean - 06 Haziran, 2014, 00:51:48
  Üstü fiyat olarak bakarsak. İki cilt ayrı ayrı 56 liraya. Toplu bakarsak 60 liraya geliyor. Bende zaten orjinal dilinde toplu vardı. Ben ikisini ayrı ayrı alacağım, fiyat avantajı olmadığı için.

Sitelerinde fiyatı 50 liraya çekmişler. O zaman toplu almak avantajlı hale geldi.