Captain America: Kış Askeri - Gerekli Şeyler

Başlatan Nightrain, 15 Nisan, 2014, 17:08:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 31 Ağustos, 2015, 15:28:01
Haklısın ama zaten 300-400 süren Volume'lerde bile kendi içerisinde bir devamlılık yok ki, her gelen yazar-çizer ekibinin karakteri bir hamur gibi şekil vermesiyle, değişik açılardan ele almasıyla, yeni karakterler hatta güçler eklemesiyle değişiyor.

Aynen. Şu anda sadece daha sistematik hale getirdiler. 1. Sayıdan alıyorlar yada önemli eventlarla birlikteyeni dönemlere geçiliyorken yapıyorlar.  Zaten 300,  400 sayının aynı sistemde gitmesi imkansız.

Nightrain

Hazır filmide geliyor, umarım Gerekli Şeyler bu seriyi devam ettirir. Sorduğumda devam etmek istediklerini söylemişlerdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Kasım, 2015, 14:39:29
Hazır filmide geliyor, umarım Gerekli Şeyler bu seriyi devam ettirir. Sorduğumda devam etmek istediklerini söylemişlerdi.

Ben senin yerinde olsam çizgi romanlarımın durduğu yere giderim. Winter Soldier cildimin yanındaki ciltleri başka yere alırım. Böylece yer açmış olurum. Ama tek ciltlik yer açmam. Sonrada filmin çıkacağı zamanı beklerim.

Nightrain

Off, duyum falan mı aldın? ;D Devamı kesin gelecekse, 2016 alacağım nadir süper kahramanlardan biri olacak, Yüzbaşı Amerika.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Kasım, 2015, 14:53:09
Off, duyum falan mı aldın? ;D Devamı kesin gelecekse, 2016 alacağım nadir süper kahramanlardan biri olacak, Yüzbaşı Amerika.

Her an herşey olabilir.

Agamotto

Alıntı yapılan: dean - 25 Kasım, 2015, 14:50:07
  Ben senin yerinde olsam çizgi romanlarımın durduğu yere giderim. Winter Soldier cildimin yanındaki ciltleri başka yere alırım. Böylece yer açmış olurum. Ama tek ciltlik yer açmam. Sonrada filmin çıkacağı zamanı beklerim.

Bende 2 yıldır yer hazır, çıkarsınlar alalım ;)

Agamotto

Devamı çıkacak mı bilgisi olan var mı?

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Agamotto - 29 Şubat, 2016, 00:30:05
Devamı çıkacak mı bilgisi olan var mı?

Devam etmeyecekmiş. Bende bu yıl filmden dolayı kesin çıkar diyodum. Hayal kırıklığı oldu.

Nightrain

Captain America nin en iyi serisi ve devam etmeyecek he mi? Yazik valla. Zibilyon tane Avengers peşpeşe cikarken, Kaptan in yarida bırakılması hiç hoş olmadı.

rumar80

Evet
Ed Brubaker'ın yazdığı Captain America serisi çok başarılı bir seridir.
Bence de devam edilmemesi üzücü.
Ama kış askeri ne kadar satıldı acaba?

Caped Crusader

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Şubat, 2016, 19:25:42
Evet
Ed Brubaker'ın yazdığı Captain America serisi çok başarılı bir seridir.
Bence de devam edilmemesi üzücü.
Ama kış askeri ne kadar satıldı acaba?

Gittigidiyordaki Edessa Kitabevi'nde baskıları tükenmiş görünüyor.

rumar80

O zaman iyimiş.
  Cumartesi sorarım o zaman neden düşünmüyorlar diye.

Animvader

Vay köftehorlar, geçen sene sorduğumda bana devam edeceklerini söylemişlerdi, ben de orjinallerini almaktan vazgeçmiştim.Artık orjinallerinden takip okuyacaz bu seriyi mecbur.

Mrtekin

Uzun bir aradan sonra; çok alakasız bir yerde 1. Ve 2. Cildine denk gelip (1. Cildi tükenmiş gibi her yerde); okuma fırsatı bulabildim.

Kaptan'dan öyle aman aman hoşlanmam ama Ed Brubaker gerçekten çok başarılı yazmış; hikayedeki gerilim ve twistler cidden çok iyi.

Filmi ile kıyasladığımda; kitapta seyreden karanlık hava benim daha çok hoşuma gitti.

Marmara'dan çıkacak "Kızıl Tehdit"i dört gözle bekliyorum.
They drew first blood...

dean

Captain America - Kış Askeri, tek cilt ve tam hikâye halinde önce çizgi romancılarda, daha sonra ise her yerde!