Captain America: Kış Askeri - Gerekli Şeyler

Başlatan Nightrain, 15 Nisan, 2014, 17:08:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Ben beğendim çizimlerde okadar kötü değildi.Brubaker'ın tarzını beğendim hemencecik başka neler yazmış diye baktim Daredevil ve

criminal serisi çok güzelmiş sanırım.Bu daredevil inşallah arkabahçenin çıkaracağıdır.Peki kaptan ölüyor bucky geçiyordu yerine bu

ciltlerin devamımı o sayılar?Ve tabi Brubaker kaç sayı daha yazıcak bu seride?

dean

Alıntı yapılan: NIC - 16 Temmuz, 2014, 16:28:18
Ben beğendim çizimlerde okadar kötü değildi.Brubaker'ın tarzını beğendim hemencecik başka neler yazmış diye baktim Daredevil ve

criminal serisi çok güzelmiş sanırım.Bu daredevil inşallah arkabahçenin çıkaracağıdır.Peki kaptan ölüyor bucky geçiyordu yerine bu

ciltlerin devamımı o sayılar?Ve tabi Brubaker kaç sayı daha yazıcak bu seride?

Daredevil için arkabahçenin basacağı serinin devamı diyeyim. Captain konusunda ise Bucky, Captain oluyor. Brubaker dönemi için ise link vereyim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6972.0.html

rumar80

Sevgili Dean'in Captain America cilt tanıtımlarını oku. Orada görürsün.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 16 Temmuz, 2014, 16:51:11
Daredevil için arkabahçenin basacağı serinin devamı diyeyim. Captain konusunda ise Bucky, Captain oluyor. Brubaker dönemi için ise link vereyim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6972.0.html

Puxa vida! Dean benden önce davranmış. >:(

Ras Al Ghul

1.Cilt güzel gibiydi bazı yerlerde sıkıldım.Ama2.cilt de çok şey bekliyorum.puanım 95%

dean

Arkadaşlar, Gerekli Şeyler devamını basmayı düşünüyor mu ? Bu konu hakkinda bilgisi olan var mı ?

Ras Al Ghul

hennessy

Malesef filmi yanında sönük kalan bir çizgi roman

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Chuck

İkinci ciltte neden 10'uncu fasikül atlanmış arkadaşlar?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Berkdinho

O dönem yayımlanan House of M eventinin tie-in sayısı olduğu için atlanmış.Winter Soldier macerası ile bir alakası yok çünkü.House of M'de Steve Rogers'in nasıl bir yaşam sürdüğünü anlatıyor herhalde ben de o sayıyı okumadım.
The Right Man When Things Go Wrong

Chuck

Üzülmüştüm bende konuyu kaçıracağım diye. . Teşekkür ederim :)

Chuck

Bugün itibarıyla iki ciltte bitti. Beğendim mi? Evet çok beğendim :D Aklımda devamıyla ilgili bir çok soru işareti ortaya çıktı. Umarım Gerekli Şeyler bu soruların cevabı için Captain America 3 filmini beklemez :( :D

Caped Crusader

6-7 aydan beri 3.cilt çıkmadı .Devamı gelmeyecek mi?Bu konuda bilgisi olan var mı?

dean

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 05 Ocak, 2015, 21:38:54
6-7 aydan beri 3.cilt çıkmadı .Devamı gelmeyecek mi?Bu konuda bilgisi olan var mı?

Ben fuarda sormuştum. "Ben bilmiyorum" "bu iki ciltlik bir macera" felan diye geçiştirdiler. Umarım çıkar ama şu an için zor görünüyor.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: dean - 05 Ocak, 2015, 21:42:36
  Ben fuarda sormuştum. "Ben bilmiyorum" "bu iki ciltlik bir macera" felan diye geçiştirdiler. Umarım çıkar ama şu an için zor görünüyor.

Öyle söyledilerse dediğin gibi zor görünüyor.