SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

altay1944

Ciltlerin 2 li olarak basılmasına karşıyım basıla gelen serinin 2 liye dönmesi kitaplıklarda korkunç duracak.Ama karar verildiyse yapacak birşey yok.Bu arada demian serisinin basımı gibi bir düşünce var mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Nightrain

Y: Son Erkek'in devamı gelecek mi, evet ise ne zaman?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 25 Nisan, 2014, 02:27:43
Bunlar güzel haberler çizgi düşler kaliteli yayınlara devam ediyor... Özellikle Fumetti konusunda takdiri hak ediyor Çizgi Düşler. İlerleyen aylarda yeni bir yayın bekleyebilir miyiz acaba? Özellike Manga? Manga konusunda çok fazla çeşit yok ülkemizde. Fumettilerde olduğu gibi özgün bir manga yayını bekliyorum ben şahsen.

Şu an için eldekilerle yürüyoruz. Fakat İlker Bey Eylül Ekim gibi bir Japonya seyahati planlıyor ve bileti erken alıp işi ucuza getirmekten bahsediyordu...

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Nisan, 2014, 08:05:03
Thorgal'in Dünyası kapsamında Valnorlu Kriss, kızı Louve'un ve Thorgal'in çocukluk dönemlerini anlatan yan serilerin de yayınlanması gündemde var mı?
Aslında vardı, hâlâ var; ama sanırım şu yeni gelen Teks ve yan serileri ile Zagor yan serileri yüzünden  2015'e doğru kaydırıldı...

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2014, 10:06:49
Y: Son Erkek'in devamı gelecek mi, evet ise ne zaman?

Daha genç bir yayıneviyiz; ama şu ana dek hiçbir seriyi yarım bırakmadık.  Y:4 de devam edecek. Sanırım Mayıs ayı içinde basılacak.

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 25 Nisan, 2014, 09:13:39
Ciltlerin 2 li olarak basılmasına karşıyım basıla gelen serinin 2 liye dönmesi kitaplıklarda korkunç duracak.Ama karar verildiyse yapacak birşey yok.Bu arada demian serisinin basımı gibi bir düşünce var mı?

Oğlak gibi sadece Tex bassaydık, tek tek yapılabilirdi; ama biz çizgi roman yayıneviyiz ve Tex okumayı da seviyoruz. Bu yüzden Bonelli bey çok para istemeseydi, her ay dörtlü ciltler halinde basacaktık, ama çevirmenimizin ciddi tehditlerine boyun eğmek zorunda kaldık.

Demian meselesine gelince patronlar bonelli'yle öyle yakınlaştılar ki her an her şey olabilir... Geçen mail ile spagetti sosu tarifi geldi; (100 kiloyu aştığı söylenen) ilker bey hemen bana geldi deyip aldı; iş o noktada yani...

sipruu

merhabalar ;

dragoero ve orphanın tarihi hakkında bir bilgi varmı acaba ?

köstebek

Alıntı yapılan: sipruu - 25 Nisan, 2014, 10:42:19
merhabalar ;

dragoero ve orphanın tarihi hakkında bir bilgi varmı acaba ?

Merhaba,
Dragonero baskıya gönderildi, yani eli kulağında.
Yetimler (yani Orfani) Teks ve Zagor kalabalığından biraz ürktü, ama yaz sonuna doğru o da artık sahne alır. Belki daha da önce

sipruu

Peki facebook üzerinden sanırım iletişim fazla kurulamıyor.Adres burası mıdır ?
Bonelli dışında, nedir plan?
Bir aylık bülten yayınlasanız ne iyi olur.

sevgiler .

kalidor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 25 Nisan, 2014, 10:16:25
Aslında vardı, hâlâ var; ama sanırım şu yeni gelen Teks ve yan serileri ile Zagor yan serileri yüzünden  2015'e doğru kaydırıldı...

Yaw şu Teks'ten Zagor'dan çektiğimiz nedir kardeşim :-X
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Keşke yarım kalan Blueberry, Durango ya da Efsane frankofonlardan birini siz tamamlasanız ya da baştan güzel bir şekilde bassanız. Tabii orjinal boyutta olmak şartıyla. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2014, 12:46:18
Keşke yarım kalan Blueberry, Durango ya da Efsane frankofonlardan birini siz tamamlasanız ya da baştan güzel bir şekilde bassanız. Tabii orjinal boyutta olmak şartıyla. ;D

Thorgal da bunu yaptılar.

Blueberry çok iyi olurdu  :)

Caped Crusader

DC'den bir karakter görme şansımız var mı?

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2014, 12:46:18

Patronlar yemeğe çıktığına göre...

durango ve efsane Prestij'de olması lazım. Onlar resmen bıraktıklarını ilan etmediler ki, biz devreye girelim. Bence devam edeceklerdir.
Blueberry kadıköy'de bir yerlerde hazırlanıyor gibi duyumlar var; yakında kokusu çıkar.

Ayrıca size nacizane tavsiyem, tamamlanmayacağını düşündüğünüz serileri biraz ekleyip elde kitap birikince (veya kafanızdaki şüpheler azalınca) almaya başlamanızda fayda var.