SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Gözünüzü seveyim su scalped i biraz hizlandirin

rumar80

Sabır bir erdemdir.
   Beklenen çizgi romanlar çıktı işte.
   Birbirimizi kırmaya gerek yok

hanac

Bugün kadıköyde idim, o arada bir arkadaş aradı.

Dur sana mesaj ile liste atayım dedi, bunları al bana bayramda getir dedi.

Liste şu; Alfa Ajansı 4-5 , Nathan Never Almanak 4-5   :)  :)

Arkadaşa bunlar çıkmadı ki dedim, ne bileyim en son geçen yıl almıştım çıkmıştır diye düşündüm dedi.  ;D

xmenac

Kitap satışı yapan internet sitelerinin bazılarında kitaptan örnek sayfalara yer veriliyor. Acaba çizgi romanların ilk birkaç sayfasını bu şekilde örnek sayfa olarak yayınlasanız, esere aşina olmayan okuyucular için faydalı bir özellik olmaz mı?

Mrtekin

Çizgi düşlerin, Facebook sayfasında Zaman Zaman örnek sayfalar da yükleniyor diye biliyorum.
They drew first blood...

xmenac

Demek istediğim, sitelerin ilgili kitaba özgü satın alma sayfalarında bu tarz örnek görseller olursa, okuyucuların satın alma kararı vermesinde belki yardımcı olabilir.

İnternet siteleri aracılığıyla çizgi roman alan pek çok okur olduğunu düşünüyorum. Yayınevinin resmi sitesini veya Facebook sayfasını takip etmeyen, bilmeyen okurlar da olabilir. Örneğin Çizgi Düşler'in Injustice çizgi romanı muazzam çizimlere sahip. Facebook sayfasında örnek görseller var ama kitap satışı yapan sitelerde de olsa daha iyi olabilir.

Mrtekin

Güzel fikir. Satış yapan sitelerde de olmasında fayda var.
They drew first blood...

afu

çr satan bir site neden benzeri bir yapı kullanmaz acaba?
verdiğim link, anlamasam bile hangi yayınlar çıkacak, çizimleri nasılmış diye sıklıkla girdiğim bir site.
çıkış tarihine göre tüm çr kapakları konulmuş. tıkladığında da çoğunda ilk sayfa görüntülerine ulaşabiliyorsun. yayınevi bazında listeleme bile sağlıyor.

http://www.bede.fr/

EyupAlyuz

dampyr 7  -tolga 10  -brendon  -ne zaman satış sitelerinde görücez.
çizgili köstebek kış uykusunamı yattın.yenihaberler yokmu.
gözlerimiz sitede kaldı.

çizgidüşler

Sayın EyüpAlyuz,

Brendon'ı satış sitelerinde görmeniz ne yazık ki mümkün olmayacak. Brendon da Nathan Never gibi artık genel dağıtımdan çekildi ve sadece çizgi roman satış noktalarına gönderiliyor.
Diğer 2 kitap için ise D&R ve Idefix'e tanıtımlar gönderildi ama hala sipariş gelmedi. Kendileri kitapları satışa açıp sipariş etmediği sürece birşey yapamıyoruz. Bazen bu tip aksaklıklar yaşanabiliyor. Umarım kısa zamanda çözülür, ama emin olun bu konuda yapabileceğimiz fazla birşey yok.

-brendon-

Brendon da 3ayda bir yada 2ayda bir cikarsa iyi olur senelik degilde :-\

çizgidüşler

Sayın brendon;

Brendon da 3ayda bir yada 2ayda bir cikarsa iyi olur senelik degilde :-\

Brendon'un yayın hızı da Nathan Never gibi size bağlı. Biz misyonumuzu yerine getirip 12 tane Brendon cildini zarar etmemize rağmen yayınladık. Artık bu konuda eskiden olduğu kadar esnek olmayacağız.
Yani kısaca Brendon'un yayın hızını satış hızı belirleyecek.

kalidor

16. sayıyı Sahaf Festivali'nde Çizgi Düşler'in standından edindim. 13-14 albüm kaldı serinin sonlanmasına ama açıkçası tünelin ucu görünmüyor gibi.
Crom! Ölüleri Say...

drgavsever

Sevgılı çizgili düşler,
Şu an matbaada olan veya kitap fuarına kadar yayınlamayı düşündüğünüz Tex dışındaki yayınlarınızı öğrenmemiz mümkün olabilir mi acaba?       Sevgilerimle

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 06 Ekim, 2015, 08:32:58
16. sayıyı Sahaf Festivali'nde Çizgi Düşler'in standından edindim. 13-14 albüm kaldı serinin sonlanmasına ama açıkçası tünelin ucu görünmüyor gibi.

Sayın Kalidor,

Siz yine şanslı gruptansınız, biz daha tüneli göremedik, bırakın ucunu, ışığı falan. :)