SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Kasım ayında Klasik Teks 28.sayının yanında çıkacak başka bir veya iki Teks var mı?

caretta

Yanıt gelmediğine göre Kitap Fuarı ve Kasım ayının kalan günlerinde Teks cenahından sadece Klasik Teks 28.sayı
çıkacak diye kendimi hazırladım.

altay1944

Son aldığım çizgidüşler baskılı kitapların barkod kısımlarının bazısında www.cizgidusler.com  yazmasına karşın siteye ulaşım yok.Çizgidüşlerin resmi sitesi konusunda bilgisi olan var mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Ahmet Oktay

Geçen gün siteye girmeye çalıştığımda "site bakımda" uyarısı almıştım ben de. Sanırım yeniliyorlar sitelerini.

caretta

Bu köşede Köstebek Bey de artık susmuş durumda.2017 Yayın Planı filan da artık sormuyorum.Sanırım her sorulan soru
bir nevi rahatsızlık yaratıyor.Çizgi Düşler yönetimi paşa gönlü nasıl arzu ediyorsa o şekilde dergilerini yayınlıyor.En azından iki ayda
bir Aylık Teks;ayda bir de Klasik Teks yayınlanacağını daha önce çıtlatmışlardılar.Artık renkli Teks,Özel Zagor,Özel Teks ne çıkarsa
alıp kabul edeceğiz.Köstebek Bey Teks Zagor konusunda bayağı ümitsiz bir tablo çizmişti.Artık yayınlanan Comics,Marvel v.b.dergiler
Zagor ve Teks'i sırtlar hale geldiler sanırım.

haysal

Çizgi Düşler ailesinin bir ferdi olarak sizi çok iyi anlıyorum ve fumettinin bu duruma gelmesine ben de çok üzülüyorum.
Bugünkü ekonomik şartlarda plan yapmak gerçekten zor. Sonrasında da duyurup okuyucuda beklenti yaratmak arzu edilmiyor maalesef.
Ama şunu  söyleyebilirim Allah kısmet ederse her ay mutlaka bir Teks ve yanına bir fumetti yayınlamak niyetindeyiz.
Örneğin Teks özelinde konuşursak; Mayıs ayında Teks Özel, Haziranda da Klasik ve Aylık seri olacak inşallah.
En azından yakın dönemde görünen tablo bu, sonrasını da sonra düşüneceğiz artık.

caretta

Çok teşekkürler haysal.Kolaylıklar diliyorum.

Nightrain

Güzel bir röportaj olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=m-kVlDWSyYE

Bir sorum olacak; Videoda, duvarda asılı posterlerin arasında Green Arrow var. Röportajı yapan kişi kapattığı için tam anlayamadım. The Longbow Hunters mi yazıyor? Basmayı düşünüyor musunuz?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Mayıs, 2017, 18:18:13
Güzel bir röportaj olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=m-kVlDWSyYE

Bir sorum olacak; Videoda, duvarda asılı posterlerin arasında Green Arrow var. Röportajı yapan kişi kapattığı için tam anlayamadım. The Longbow Hunters mi yazıyor? Basmayı düşünüyor musunuz?

New 52 serisi 2.fasikülün kapağı o.

frodo

İlk 3 cilt 2 ay arayla çıkmış şuan 1 senelik aralıklar var sanırsam.Serinin bitmesine 8 cilt var ve bu bayağı fazla.Acaba bir toparlanma olacak mı?Hızlanma olacak mı?
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

caretta

Teks Klasik 40 ve Teks Magazin ayın sonuna doğru mu çıkacak?

çizgidüşler

Alıntı yapılan: caretta - 13 Mayıs, 2018, 14:42:22
Teks Klasik 40 ve Teks Magazin ayın sonuna doğru mu çıkacak?

Şu an matbaada. Bu hafta içinde (büyük ihtimalle yarın veya çarşamba günü) dağıtımı başlayacak.

caretta

Anlaşılan Teksler haftasonuna kaldı.Ne yapalım geç olsun güç olmasın ve 31 mayısa kalmasın...

cemilngn

Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama merak ettim. JBC Yayıncılık ile aranızdaki bu Star Wars muhabbeti nedir. Ertan Bey yayın haklarını almak için binlerce dolar masraf yaptılarını ve Çizgi Düşler'in bunu bilmesine rağmen arkalarından iş çevirdiği yönünde yorumları olmuştu. Bu konuya ne diyeceksiniz. Normalde Türkiye'de zaten çok küçük bir grup olan çizgi roman yayıncılarının birbirleri ile iletişimlerinin çok iyi olduğunu biliyoruz ama perde arkasında büyük bir rekabet de var galiba.

haysal

Aslında cümle bile kendi içinde çelişiyor;
Telif almak için masraf edilmez, bastırırsın parayı alırsın bu kadar basit.

Alıntı yapılan: cemilngn - 17 Mayıs, 2018, 09:02:30
Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama merak ettim. JBC Yayıncılık ile aranızdaki bu Star Wars muhabbeti nedir. Ertan Bey yayın haklarını almak için binlerce dolar masraf yaptılarını ve Çizgi Düşler'in bunu bilmesine rağmen arkalarından iş çevirdiği yönünde yorumları olmuştu. Bu konuya ne diyeceksiniz. Normalde Türkiye'de zaten çok küçük bir grup olan çizgi roman yayıncılarının birbirleri ile iletişimlerinin çok iyi olduğunu biliyoruz ama perde arkasında büyük bir rekabet de var galiba.