Dragonero - Çizgi Düşler

Başlatan Ahmet Oktay, 26 Nisan, 2014, 18:42:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Temmuz, 2014, 18:36:36
Planlar kısa vadeli olsun, hızla alıp okuyun ki serinin devamı gelsin.  ;)
Öyle yapacağım

ümitkr

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 16 Temmuz, 2014, 19:32:37
Çizgiroman alımlarımı aylık olarak yapsam, aksatmadan her ay alacağım 4D'den biri :) Diğerleri Dampyr, Daredevil ve Diabolik (yayınlanacağını umuyorum).

Daredevi Arkabahçe'den geliyor bildiğim kadarıyla :)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: ümitkr - 17 Temmuz, 2014, 10:12:02
Daredevi Arkabahçe'den geliyor bildiğim kadarıyla :)

Evet Daredevil Arkabahçe'den ay sonunda yayınlanacak, ben Diabolik için yayınlanacağını umuyorum demiştim :)

Draka

Kitabın türü Türkiye'de özellikle genç neslin ilgisi çekebilcek bir tür. Tek sorun böyle bir kitabın var olduğundan haberdar olmamaları.

Türünün yanında, çizimi ve öyküleri ve kitabın dünyasıda iyi. Zevkle okunacak bir kitap. Umarım Türkiye macerası devam eder.

kalidor

Elf, ork muhabbetinden pek hoslasam da takip ettiğim bir seri. Ancak Türkiye'deki satıslarinin hiç iyi gitmedigini biliyoruz. Genç nesilin haberi olsa bile seri siyah beyaz olduğu için ilgileri sınırlı olur bence.
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Aslında mangalar da siyah beyaz ama animesiyle falan daha popüler oldukları için satışları çok daha rahat oluyor fumettiye göre.

bugraltu

Ben ilk 3 cildi okumustum, gecen gun Buyulu'de 4 ve 5 i gorunce hemen aldim, var olduklarini bile bilmiyordum. Ama 4. Cilt direkt 33. Sayfadan basladi, acaba bi hata mi var yoksa boyle mi olmasi gerekiyor?

pizagor

32 sayfalık ilk formayı unutmuş olmalılar, ciltleme hatası.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: bugraltu - 11 Ekim, 2016, 23:05:59
Ben ilk 3 cildi okumustum, gecen gun Buyulu'de 4 ve 5 i gorunce hemen aldim, var olduklarini bile bilmiyordum. Ama 4. Cilt direkt 33. Sayfadan basladi, acaba bi hata mi var yoksa boyle mi olmasi gerekiyor?

4. ve 5. ciltle beraber artık limitliye geçtiler. o sebeple web sitelerinde ve kitapevlerinde bulamazsınız.
Crom! Ölüleri Say...