ÇİZGİ DÜŞLER - AY SONU RAPORU

Başlatan köstebek, 29 Nisan, 2014, 15:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 29 Nisan, 2014, 20:45:36
İlyas Beyciğim. Sevgiler saygılar... kadıköylü aslanlar hep yanınızda. Devam...

Alıntı yapılan: hennessy - 29 Nisan, 2014, 20:49:55
Altına imzamı atarım.

Çarşı uyuma...  ;)
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Evet, beyler,
Gün itibariyle Mayıs 2014 de bitti. Bizim için çabuk geçen bir ay oldu; ama sanırım önümüzdeki aylar daha da çabuk geçecek.
Bu ay Renkli Tex, Renkli Zagor, Dampyr 1 ve Alfa Ajansı 1 adlarıyla dört yeni seri başlattık.
Ardından da Başka Yerden Öyküler 6 ve Julia 7 basıldı. Onlarla birlikte Hikâyeler 4 ve Tolga 8 de sizlerin huzuruna çıkacaktı, ama matbaa hatası yüzünden yok edilip yeniden basılmak zorunda kaldılar (Yani yayımları hazirana sarktı).
Tam ay böylece bitti derken, bugün, Mayısın son günü Nathan Never 15 ve Shangai Devil 5 dağıtıma girdi.

Özetlersem... toplamda 1952 sayfalık 8 kitap yayımlayabildik...
Şimdilik bu kadar... önümüzdeki ay daha fazlası için çalışacağız.

Ama asıl önemlisi... yaşadığınız hiçbir şeyi unutmayın... unutturmayın

DAMPYR

Bukadar kitap yoğunluğuna rağmen gene iyi kitap basabildiniz.Gelecek ay çıkacak kaç kitap var listede.... ??? 8) :D

abselemon

Baya kitap basılmış, ben en çok Tolga'ya seviniyorum. Çizgi Düşler Tolga konusunda büyük çaba gösteriyor. Tolga'nın basılacak kaç kitabı kaldı, çizgili köstebek söylerse sevinirim ya da bilen biri?

seastar1000

bu ay ıcınde elınıze sağlık dıyorum
teşekkürler vede bol kazançlar dılıyorum

köstebek

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 31 Mayıs, 2014, 23:23:08
Bukadar kitap yoğunluğuna rağmen gene iyi kitap basabildiniz.Gelecek ay çıkacak kaç kitap var listede.... ??? 8) :D
yine bir 8 veya 10 kitap vardır

köstebek

Alıntı yapılan: abselemon - 01 Haziran, 2014, 13:37:42
Baya kitap basılmış, ben en çok Tolga'ya seviniyorum. Çizgi Düşler Tolga konusunda büyük çaba gösteriyor. Tolga'nın basılacak kaç kitabı kaldı, çizgili köstebek söylerse sevinirim ya da bilen biri?

Tolga bizim için çok garip bir seri. Ne kazandırıyor ne zarar ediyor. Resmen bir şekilde ölçüp biçip kendi parasını çıkarıyor ve satışlar o noktada kesiliveriyor. :)   

darkwood

Bu güzel kitaplar ve paylaşımlar için teşekkürler, elinize emeğinize sağlık diyorum.
Yeni ay ve aylarda da hayırlısıyla daha fazlasını görmek umuduyla..  ;)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Bugün şangay şeytenın ve Nathan Never ı aldım. İyi ki varsınız sayenizde düzenli Nathan okuyorum. Sanırım Nathan'ı 3 lü bıraktınız hikayeleri bu sevindirici haber.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ahmet Oktay

Hikayeler ve Tolga'da matbaa hatası olmasa ayda 10 kitap sözünüzü tam olarak yerine getirmiş olacaktınız.
Yayınlarınızın istikrarlı devam etmesi ve bol kazançlar dileklerimle :)

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Haziran, 2014, 19:28:29
Bugün şangay şeytenın ve Nathan Never ı aldım. İyi ki varsınız sayenizde düzenli Nathan okuyorum. Sanırım Nathan'ı 3 lü bıraktınız hikayeleri bu sevindirici haber.

Aslında tüm yayınlarımızda 2'liye geçme isteğimiz var. Ama ancak Bonelli'yle yapılan anlaşmalara uymak zorundayız. elimizdeki telifler bittikçe yavaş yavaş 2'liye döneceğiz.

köstebek

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 01 Haziran, 2014, 20:02:09
Hikayeler ve Tolga'da matbaa hatası olmasa ayda 10 kitap sözünüzü tam olarak yerine getirmiş olacaktınız.
Yayınlarınızın istikrarlı devam etmesi ve bol kazançlar dileklerimle :)

Haziranda 10 kitabı geçme konusunda ilk denememizi yapacağız. Bakalım.

antiochia

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 01 Haziran, 2014, 20:09:21
Haziranda 10 kitabı geçme konusunda ilk denememizi yapacağız. Bakalım.
Yeni seriler mi yoksa yan seriler mi olacak?

DAMPYR

Büyük ihtimal Aralarında Tekste var.... ::) :D :)

köstebek

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 01 Haziran, 2014, 21:27:22
Büyük ihtimal Aralarında Tekste var.... ::) :D :)

Teks'in vakti geldi, tabii, aslında geç bile kalındı