Justice League (2017) - DCEU Film 5

Başlatan dean, 29 Nisan, 2014, 18:47:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Justice League duyuruldu ve filmin yönetmen Zack Snyder olarak açıklandı. Vizyon tarihi olarak 2017 ya da 2018 gösteriliyor. Batman vs. Superman'in Justice League'e giriş olmasından, bi'de Zack Snyder'ın üst üste çekeceğiz demesinden 2017'de vizyona girme olasılığı daha büyük duruyor.

Bildiğimiz kadro şu şekilde;

Batman-Ben Affleck

Superman-Henry Cavill

Wonder Woman-Gal Gadot

The Flash-Ezra Miller

Aquaman-Jason Momoa

Cyborg-Ray Fisher

Film ile ilgili ayrıntılar elbette Comic-con'da açıklanacaktır ama bilgiler şuanda bu şekilde. Çok fazla dedikodu var Matt Damon'ın Aquaman için görüştüğü, The Rock'ın Green Lantern olduğu, Jason Momoa'nın Batman vs. Superman'de oynayacağı vb.

Film ile ilgili görüşlerimi Batman vs. Superman başlığında yazmıştım;

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7145.15.html

hanac

Wonder Woman hatırına filmi izlerim.  :)

Nightrain

Matt Damon ve Aquman'mi ???

YOOOOOOOOOOOOOOO !!!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Mayıs, 2014, 14:18:47
Matt Damon ve Aquman'mi ???

YOOOOOOOOOOOOOOO !!!

Dedikodu olarak kalır o. Zaten şu anda 44 yaşında olan bir aktörü sıfırdan başlayacak bir seriye (kendi filmleride olursa 2 seri) getirmek kesinlikle doğru bir hareket olmaz. Tamam Ben Affleck'te 42 yaşında ama yaratıcakları Batman karakteri olgun olacak. İçerden geldiği söylenen bazı bilgilere göre, The Dark Knight Trilogy'de yaşanan olayların bir benzeri olmuş ve Bruce, Batmanliği bırakmış izlenimi yaratılacakmış deniyor.( Batman vs. Superman için)

dean

Filmin vizyon tarihi 12 Kasım 2017 olarak açıklandı.

Ras Al Ghul

Biz 3se sene nasıl bekleyecez yav :'(

dean

Gelen bazı dedikodulara göre Justice League'de süper güçlere sahip tek kadın Wonder Woman olmayabilir. Mera ve Black Canary'nin filmde olacağı kulağımıza gelen söylentiler arasında.

rumar80

Çok kalabalık olacak desene.
Bu karakterleri "DAN" diye ortaya atmak ne kadar başarılı olacak bakalım

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Kasım, 2015, 20:07:36
Çok kalabalık olacak desene.
Bu karakterleri "DAN" diye ortaya atmak ne kadar başarılı olacak bakalım

Ah! ah! şu Aquaman ve The Flash filmleri Justice League'den önce olsaydı ne güzel olacaktı.

dean

xmenac

Green Lantern'in serideki konumunu git gide daha da merak etmeye başlıyorum.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 20 Ocak, 2016, 12:51:58
Green Lantern'in serideki konumunu git gide daha da merak etmeye başlıyorum.

Dünkü Dawn of The Justice League programında Green Lantern Corps'un Justice League filminde görüneceği onaylandı.

cmkrbn

Flash hariç, ekibin tüm karakterlerine gözüm alıştı. En çok Hal Jordan'ı merak ediyordum. Onu göremeyince acaba ilk JL filminde olmayacak mı diye düşünürken, GL Corps'un görünceği haberi harika oldu :D 

dean

Filmin çekimlerinin 11 Nisan'da başlayacağı açıklandı. Bu tarih Batman v. Superman: Dawn of Justice'ın vizyonunu iki hafta sonrası demek.