Justice League (2017) - DCEU Film 5

Başlatan dean, 29 Nisan, 2014, 18:47:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Ben kendi adima, filmler, cogu kez cizgiromanlardaki konular ile birebir gitmedigi icin filmleri cok sevemiyorum, hatta izlemiyorum son yillarda. Orumcek Adam'dan bunalip yarida ciktigimi hatirliyorum zamaninda ki Orumcek'i ne cok severim. Ayni sey diziler icin de gecerli. Mesela GOT! Kitapla birebir giderken daha cok zevk aliyorum. Tabi bu kisisel bir sey. O yuzden filmlerle ilgili gelen can sikici rakamlara cokta sasirmiyorum.
Özel Alfa Ajanı

dean

Film vizyondan çıktı ve gişe rakamları kesinleşti. Kuzey Amerika'da 230 milyon dolar yaptı. Toplamda ise 658 milyon dolar gişe getirdi. Filmin zarar ettiğini bu gişe tablosu ile söyleyebiliriz. Fazla değil tam bir sene evvel bile biri çıkıp dese "içerisinde Batman'in Superman'in ve Wonder Woman'ın olduğu bir film ite kaka anca Black Panther'ın yarısı kadar para kazanacak" herhalde en azılı Marvel fanları bile "yok artık öyle şey olmaz derdi" ama oldu.

Bu noktada geriye dönüp, şöyle plansızlık böyle Snyder felan demenin anlamı yok. Zaten bütün bunların olacağını yıllardır söylüyoruz. Bile bile Warner Bros. bu yoldan gitti. Geleceğe bakmak lazım. Yakın vadede yeni bir Justice League filminin gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Bazı fanlar DCEU'nun reboot yemesi gerektiğini düşünüyor ama bu imkansız zira Suicide Squad ve Wonder Woman çok ciddi para getirdi. İkinci filmler gelecek. Aquaman ve Shazam yolda. Ama çeşitli değişiklikler olacaktır. Batman'in değişmesi gibi. Ama şu anki durum bu. Justice League, Doctor Strange kadar bile gişe yapamadı.

hanac

5. DCEU film için olmuş diyorum. İlk defa beğendim.

Hikaye basitti tamam ama Suicide Squad'de bile bunu becerememişlerdi.

Çok fazla Avengers'a özenme durumları da vardı ama olsun. Film aktı ya.

Espri seviyesini, aksiyon sahnelerini beğendim.

5 film içerisinde ilk sıraya koyuyorum; bu durumda notum 7.25/10

Nightrain

Bence SS'den bile kötü bir filmdi.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

dayıcomics

Nightrain

Müzikten fragmana konsantre olamadım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

lemazmatik

Snyder Cut fragmanı gelmiş.