Arkabahçe Yayınevi Muhabbet Alanı

Başlatan hanac, 05 Mayıs, 2014, 15:20:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Arkabahçe'nin geç de olsa kendine ait bir başlığı oldu arkadaşlar.

Arkabahçe ile ilgili haberleri, duyuruları buradan yapabiliriz.

Nightrain

Bir ara Spawn'ı tekrar yayınlayacaklardı lakin Image Comics'in saçma sapan isteklerinden dolayı vazgeçtiklerini söylemişlerdi.

Daredevil'i yayınlayacaklar. Zamanında yarım bıraktıkları seriyi basacaklar sanırım. İyide oldu. Zira Brian Michael Bendis & Alex Malee'li seri, en iyi Daredevil serisi olarak gösteriliyor. Hem çizimleride süper. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Hala Daredevil'i bekliyoruz, umarım 1-2 hafta içinde güzel bir baskıyla çıkar.

Mrtekin

Ankara'ya da bir arkabahçe yakışmaz mı, izmirden ne eksiğimiz var. :-\
They drew first blood...

hanac

Arkabahçe'nin Flash'ı da yayınlayacağı söyleniyor.

Ama önce Daredevil gelsin, onu bekliyoruz.

Ahmet Oktay

Arkabahçe güzel bir dönüş yapacak. Daredevil ay sonu çıkacak denmişti, acaba hafta sonu dağıtımı yapılır mı ???

Utku Gürsoy

Şu ciltlerde sağlam olsa, boyutları orijinal boyutta ve baskısı kokusuz olsa ah nerede o günler. Eğer bir gün yayın telifi alırsam kesinlikle böyle yaparım.

pizagor

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 01 Ağustos, 2014, 23:17:04
Ankara'ya da bir arkabahçe yakışmaz mı, izmirden ne eksiğimiz var. :-\

Bir ara konuyla ilgili facebook'tan çağrı yapmışlardı. 70 bin liralık bir sermaye diyorlardı ki hava parası, kira falan derken bana bu rakam olması gerekenden daha az gelmişti. Bir de Ankaralılar pek de evinden çıkan tipler değiller, kendilerini uydu kentlerine kapatmışlar gibi geliyor bana.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Deniz yoksa çok yapacak birşey de olmuyor, avm kültürü içinde bir yaşam oluştuğu da doğru. Ama doğru lokasyonda açılan bir dükkan tutar, bence, çok ciddi bir genç kitle var.
They drew first blood...

Mrtekin

Biraz önce İzmir arkabahçeden punisher aldım. Raşit abiye de buradan selamlar. Arkabahçe ismini herhangi bir royalty ya da franchise ücreti almadan veriyor, tek şart, tedariki kendinden yapmaları.

Müteşebbislere duyurulur, Ankara da doğru lokasyonda güzel bir çr dükkanı, tutar.

Yayınevlerinin çr okur sayısını artırmaya yönelik çalışma yapmaları da lazım. Jbc iyi rakamlar verdi, ama, bir bone, red sonja, 13. Nasıl bu kadar düşük olabilir?
They drew first blood...

pizagor

Ben de bu konuda açık olduğunu düşünüyorum ama doğru yer neresi, bulamıyorum bir türlü  :(

Bu arada gençlere de güvenmek çok mantıklı değil bence. Gençlerden oluşan bir güruhla çalışıyorum ve tarzlarının çok farkındayım:

Ne para vereceğim, indiririm dinlerim - İndiririm seyrederim - İndiririm okurum.

Ne varsa yine bizim kuşakta var  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Arkabahçe facebook sayfasına koymuş. Demir Adamı da basacaklarmış....

Noluyoruz, agalar.

Bir coştuk, pir coştuk..... :)
They drew first blood...

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Ağustos, 2014, 18:01:10
Ben de bu konuda açık olduğunu düşünüyorum ama doğru yer neresi, bulamıyorum bir türlü  :(

Bu arada gençlere de güvenmek çok mantıklı değil bence. Gençlerden oluşan bir güruhla çalışıyorum ve tarzlarının çok farkındayım:

Ne para vereceğim, indiririm dinlerim - İndiririm seyrederim - İndiririm okurum.

Ne varsa yine bizim kuşakta var  :)

Torrent cikti, mertlik bozuldu :)
They drew first blood...

Ras Al Ghul