Arkabahçe Yayınevi Muhabbet Alanı

Başlatan hanac, 05 Mayıs, 2014, 15:20:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Masallar'da 2 cildim ortadan ayrıldı.

hennessy

Şu ana kadar masallar 6 cilt okudum ayrılan yok
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Barmen Minik

Alıntı yapılan: hanac - 10 Mart, 2017, 21:56:01
Masallar'da 2 cildim ortadan ayrıldı.

aman arkabahçe duymasın. bu lafa ne kadar sinirlendiklerini görseniz şaşarsınız. bence buraya bir foto atın. tarihte bunu diyip cildi gösteren kimse olmadı diyorlar. tabi sizi de suçlayabilirler ama getirin değiştirelim de diyorlar bi yandan.

hanac

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 11 Mart, 2017, 11:36:41
aman arkabahçe duymasın. bu lafa ne kadar sinirlendiklerini görseniz şaşarsınız. bence buraya bir foto atın. tarihte bunu diyip cildi gösteren kimse olmadı diyorlar. tabi sizi de suçlayabilirler ama getirin değiştirelim de diyorlar bi yandan.

Burayı okumuyorlar  :)

Bu arada sizinle ilgili aşağıdaki başlıkta bir şeyler yazılmış

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3808.msg177679.html#msg177679

sıfatkanseri

Arkabahçenin zamanında x-men süper cilt olarak bastığı serinin hangi fasiküllerden oluştuğunu bilen var mı ? Mutant genesis mi yoksa New x-men miydi

hanac

Alıntı yapılan: sıfatkanseri - 26 Mart, 2017, 23:29:18
Arkabahçenin zamanında x-men süper cilt olarak bastığı serinin hangi fasiküllerden oluştuğunu bilen var mı ? Mutant genesis mi yoksa New x-men miydi

Arkadaşa yardımcı olacak kimse yok mu ?

yunusmeyra

Alıntı yapılan: sıfatkanseri - 26 Mart, 2017, 23:29:18

"süper cilt" denilenler 2004 civarı basılanlar mı? 7 cilt (8?!) olanlar hani, "sıfır tolerans" vs  :-\
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Sanıyorum bahsedilen Grant Morrison'ın New X-Men dönemi. Forumda da çeşitli başlıklarda mevzusu geçiyor. Arkabahçe bu 'run'ı tümüyle yayınlamadı bildiğim kadarıyla. Bu dönemin tamamını toplayan kallavi bir cilt almıştım Amazon'dan. Okumaya doyamamıştım, bana çoook yazdırmıştı. Onlardan tekini aşağıda paylaşayım:

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com.tr/2013/05/weapon-plus.html?m=1

Neden bu yazı derseniz, sebebi Morrison'ın Marvel'da yarattığı 'bence' en büyük farklılık üzerine olması.

Bu dönem kesinlikle okunulası. Ama bütün olarak...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Nisan, 2017, 22:59:25
Sanıyorum bahsedilen Grant Morrison'ın New X-Men dönemi. Forumda da çeşitli başlıklarda mevzusu geçiyor. Arkabahçe bu 'run'ı tümüyle yayınlamadı bildiğim kadarıyla. Bu dönemin tamamını toplayan kallavi bir cilt almıştım Amazon'dan. Okumaya doyamamıştım, bana çoook yazdırmıştı. Onlardan tekini aşağıda paylaşayım:

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com.tr/2013/05/weapon-plus.html?m=1

Neden bu yazı derseniz, sebebi Morrison'ın Marvel'da yarattığı 'bence' en büyük farklılık üzerine olması.

Bu dönem kesinlikle okunulası. Ama bütün olarak...

galiba dediğin gibi olacak Özgür  :) bu dönemin(morrison...) ilk sayılarını (orjinal x-men serisinde 2001`de yayina giren #114 ve sonrası...), "tükenişin t`si" adıyla yayınlamışlar ve devamı gelmemişti...

bu "yarım kalan" serinin bizde yayınlanan ilk cildinde de sanırım 3 veya 4 fasikül vardı...

benim dediklerim ise bu ciltten önce çıkan ve çoğunluk "x-men,vol.2 (1991-2001)" serisindeki  fasiküllerden (ve "sıfır tolerans" macerasının diğer ilgili dergilerinden de fasiküller vardı galiba  :-\ )  oluşuyordu. ve bunlar da 7 cilt ("sıfır tolerans","arayış","atomun çocukları" vd) olarak bir araya getirilmişti. bir dönem bu baskılara da "süper cilt" denmişti...

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

zydaba

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 11 Mart, 2017, 11:36:41

cidden değişim yapıyorlar mı ? yarın arkabahçeye gitmeyi planlıyorum.
Marvels - Mucizeler cildi dağıldı, gitmişken götüreyim

zydaba

Bugün deneyimledim.Dağılan Marvels - Mucizeler değişimi için gittim dağılan cildi alıp yenisi ile değiştiler sağolsunlar.

pearl jam

Yenisiyle değiştirmeseler de daha düzgün bassalar keşke.

Nightrain

Alıntı yapılan: pearl jam - 11 Mayıs, 2017, 02:12:07
Yenisiyle değiştirmeseler de daha düzgün bassalar keşke.

Yapmaları gereken şey çok basit: iplik kullanmak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic