Born Again

Başlatan rumar80, 06 Mayıs, 2014, 18:51:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

The Man without Fear'dan sonra bunu da basarlar umarım. Hatta elleri değmişken; Daredevil: Frank Miller & Klaus Janson serisini de bassınlar. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Nisan, 2017, 16:47:47
The Man without Fear'dan sonra bunu da basarlar umarım. Hatta elleri değmişken; Daredevil: Frank Miller & Klaus Janson serisini de bassınlar. :)

Ben de "keşke" demekle birlikte hiç sanmıyorum omnibus tarzı işlere gireceklerini. Ellerindeki serileri araları çok açmadan düzenli yayımlasınlar şimdilik o da olumlu. Bu dediğim tüm yayınevleri için geçerli. Ama arada bizleri şımartacak ve şaşırtacak sürprizler yaparlarsa da hayır demeyiz, koleksiyonumuza ekleriz.

Nightrain

Arkabahçe bu hikayeyi basmak için neyi bekliyor acaba? Hazır dizisinin 3.sezonunda Born Again hikayesi de işlendi... basın artık şu hikayeyi. :) Telifini almışlardır umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

KenParker

Korkusuz'un en iyi hikayesi sayılan Born Again halen Türkçeye kazandırılmamış ilginç :-\

İdrava

Başlığı açıldı ama bu bölüme ben yazayım istedim. Daredevil born again geliyooooorrrrr.😀

rumar80

Bu başlığı açan ve orjinal cildine sahip olan biri olarak Türk okurları için sevindim. Umarım makul bir basım ve fiyat ile çıkar.