Agenzia Alfa - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 07 Mayıs, 2014, 20:24:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: doruk - 25 Temmuz, 2014, 16:53:13
Şimdi satıcı rafında sırtına zamk bulaşmamış,cilt nosu yana kaymamış,yine sırtta en alt ve üstten (buna ne denir bilmem ama) kıymık şeklinde küçük bir parça yırtılmamış,kapak sırtı ile cilt arasında abartısız 2 mm tutkal dolu olmayan bir cilt bulmak o kadarda zor olmasa gerek sanırım.

Ben bulamayıp her seferinde incelemek üzere kalan aynı kopya kitapların yanına yollanıyorum.

Sayfa karışıklıklarını(NN son birkaç ciltten biri sayfa 33 ten başlamıştı mesela) geçtim,yine birkaç cilt önce NN arka kapaklarının tümü ciltten ayrılacak gibi kesilmişti örnek,bunuda geçelim rafta farklı yüksekliklerde dizilim görmüşüzdür hepimiz ancak derinlikten tam 1 cm uzun bir NN cildi var yine rafımda (yanılmıyorsam 09 numara) arasıra kitap dışarı fırlamış deyip içeri itmeye çalışıyorum parmağımla  ;D

Brendon ve Julia gibi sıralama olarak 1001 ciltlerinin yanında duranlarda daha belirgin oluyor fark.1001 ler cillop gibi zira.

Hep NN örnek verdim ama en değer verdiğim seriler bunlar,yazık oluyor  kanımca.

Bunları benim gibi bir amatör görüyorsa sizde görüyorsunuzdur eminim yapılacak bir şey varsa yaparsınız ben sadece benmi görüyorum bunları diye girdim  bu postu aslında :)

Uzun oldu sabrınız için teşekkürler.

Rica ederim. Sabır göstereceksek, bunlar için göstermeliyiz. Söylediklerinizi düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Göstereceğimiz (ya da gösteremeyeceğimiz) gelişmelere göre ara sıra uyarılarınızı tekrarlamayı unutmayın. 

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nathan özlemişim okumaya başladım süprüz oldu bu kitap inşallah yayınlanmaya devam eder

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Kasım, 2015, 20:04:00
Nathan özlemişim okumaya başladım süprüz oldu bu kitap inşallah yayınlanmaya devam eder

Altan'a sipariş ettim. Bu hafta gelecek.
Yayınlanma konusunda sorun mu var Murat?
Kapalı devre satış yalan mı oldu?

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Kasım, 2015, 20:26:14

Altan'a sipariş ettim. Bu hafta gelecek.
Yayınlanma konusunda sorun mu var Murat?
Kapalı devre satış yalan mı oldu?

Abim her ay görmeyince benim için süprüz oluyor :) Sanırım kapalı devre devam ediyor...

Kitap başlıklarına gelince

Flemenk Atasözleri
Andy Havılland için bir cinayet
Tapınak şövalyelerinin hazineleri

hennessy

En sevdiğim Alfa hikayelerini barındırıyordu. Hele Nathan'ın tapınak şövalyelerinin hazinesini aradığı hikaye çok keyifli idi. Nathan okumak çok güzel....

rumar80

Ilk iki macerayi okudum. Ilk macera May, ikincisi adından da anlaşılacağı gibi Andy Havilland ile ilgili. Ikinci macerayi çok sevdim.  Güzel bir dedektif öyküsü.  Alfa ajansının en antipatik karakteri Andy Havilland çok güzel işlenmiş.  Detaya girmeden okumanızı öneririm.

Mrtekin

Mainstream seride, artık her ne yaşanıyor ise, Nathan, Andy Havilland'ı kendi elleri ile öldürüyor.

Zaten okuyamayacağımıza göre; spoiler vermemizde de bir sıkıntı yok. :)
They drew first blood...

Nemo

spoiler

Sen kalkip, Hatice'yi Nathan'in gozleri onunde oldurursen, o da seni bir guzel haklar
( bkz:sayi 199).

spoiler sonu
Özel Alfa Ajanı

Mrtekin

Vay alçak vay.

İyi yapmış Nathan.
They drew first blood...

köstebek

4, 5 sene sonra oraları rahat rahat okuruz...

yeryüzü

Oldu mu bu spoilerler şimdi.
Hani herhangi bir konu olsa unutur
gideriz ama ana karakterlerin ölümleri
can sıkıcı oldu şimdi! Neyse bakarsın
bizde 200. sayı yayınlanana kadar
zamanda gelen gidenler olur da sevabına
bir el atarlar, "gelecek" değiştirilir ve
bir de bakarız ki onlar ölmemişleer  ;)...

köstebek

Alfa Ajansı 5, sonunda elime geldi. Önümüzdeki ay bir de onu patlatırsak değmeyin keyfimize ... yılın ilk çeyreğinde 3 cilt NN... kimde var bu tempo bu lüks... :)

Yalnız, birkaç sayfa önce Altay Bey'in yazdığı gibi Alfa Ajansı'nın bu sayısı biraz özel. AA 2. sayının doğrudan devamı, bu yüzden raflardan 2. sayıyı alıp tekrarını okumanız için önünüzde bir ay kaldı...

Not: Soru: Şu anda bulunduğum yerde, elimin altında AA 2. sayı yok. Orada bizimkilerin gittiği asteroidin adını "Argo" mu yazmışız, "Argus" mu? İş çıkış saatine kadar bir akıp yazan olursa sevinirim; yoksa akşam evde ben bakabilirim zaten...

tenten

Argus diye yazmışsınız sevgili Köstebek.

köstebek

O zaman Argus diye devam edelim...