Agenzia Alfa - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 07 Mayıs, 2014, 20:24:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Sevgili Tenten,

Aslında  kafam karıştı biraz. Argo'ya dönsek acaba... Hem mitolojik göndermeler falan da olur...

rumar80

Alıntı yapılan: köstebek - 11 Mart, 2016, 11:09:47
Alfa Ajansı 5, sonunda elime geldi. Önümüzdeki ay bir de onu patlatırsak değmeyin keyfimize ... yılın ilk çeyreğinde 3 cilt NN... kimde var bu tempo bu lüks... :)

Bir Nathan Never okuyucusu olarak mutlu oluyorum.  Teşekkür ederim.

Nemo

Valla ben de cok tesekur ederim. Dilegim 350 sayisina ulasmak hatta gecmek.
Argo'ya gecebiliriz sanki?
Özel Alfa Ajanı

darkwood

Alfa Ajansı 5, sonunda elime geldi. Önümüzdeki ay bir de onu patlatırsak değmeyin keyfimize ... yılın ilk çeyreğinde 3 cilt NN... kimde var bu tempo bu lüks... :)

Alfa Ajansı 5 benim içinde güzel bir haber oldu, yanında 1'er tane de Brendon ile Julia patlatırsanız,
Bu ay için değmeyin keyfimize olur...  8)
Darkwood Sakinleri..

tenten

Alıntı yapılan: köstebek - 11 Mart, 2016, 13:52:48
Sevgili Tenten,

Aslında  kafam karıştı biraz. Argo'ya dönsek acaba... Hem mitolojik göndermeler falan da olur...
Argo kulağa daha hoş geliyor.
Ne yapsanız kabulümüz, sayenizde hayat daha güzel geçiyor.

hennessy

Yalnız, birkaç sayfa önce Altay Bey'in yazdığı gibi Alfa Ajansı'nın bu sayısı biraz özel. AA 2. sayının doğrudan devamı, bu yüzden raflardan 2. sayıyı alıp tekrarını okumanız için önünüzde bir ay kaldı...

Not: Soru: Şu anda bulunduğum yerde, elimin altında AA 2. sayı yok. Orada bizimkilerin gittiği asteroidin adını "Argo" mu yazmışız, "Argus" mu? İş çıkış saatine kadar bir akıp yazan olursa sevinirim; yoksa akşam evde ben bakabilirim zaten...

Köstebek abim böyle sevindir hep beni....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nemo kardeşimi özlemişim güzel bir sohbet ettik hediyesi için teşekkür ederim....

hennessy

Uzayın derinlikleri macerasının devamı karşımızda. Star Trek'ten tutun bir çok yere gene güzel atıflar yapılmış. Bilim Kurgu Polisiye tadında bir macera.

Daha 100 sayfayı devirdim ama yazmak istedim. Son zamanlarda keyifle başladığım en güzel Nathan Never maceralarından biri ile karşı karşıyayız.

Özellikle iki çizer Fabio Jacomelli ve Maurizio Gradin'in çizimlerine hayran kaldım. Arka detaylar, sizi olayın içine alışları ve karakter çizimleri nefis olmuş...

Nathan Never okumayan arkadaşlar çizgi roman dükkanına girdiklerinde özellikle bu kitabın bir kaç sayfasını çevirmesini tavsiye ederim...

Mrtekin

Bu kapalı devre çıkıyor; Di mi?

34 TL; bu çeşitlilikte vermesi artık zor bir para; tabi; bence.

Ama herşey aldığınız keyifle ilgili tabiatı ile.
They drew first blood...

hennessy

Alıntı yapılan: Mrtekin - 22 Mayıs, 2016, 13:03:42
Bu kapalı devre çıkıyor; Di mi?

34 TL; bu çeşitlilikte vermesi artık zor bir para; tabi; bence.

Ama herşey aldığınız keyifle ilgili tabiatı ile.

Kapalı devre çıkıyor. Evet 34 TL zor ama Nathan Never okumak için bu bedeli verip başka bir çizgi romanı elemeye razıyım.

xmenac

Üç sayı bir arada 34 TL etiket fiyatı açısından normal gibi aslında, fakat indirimsiz satılıyor galiba kapalı devre yayınlar. İndirim olmayınca pahalı oluyor doğrusu.

Simon templar

Merhaba arkadaşlar, 
Nathan never'ın en son 22.cildini bulup aldım Ankara'da. 23. Ciltte çıkmış sanırım ama Ankara'da bulunmuyor. Sağolun devr-i alem sahaf imdadımıza yetişiyor ama orada da 22.cilt vardı. 23 yoktu. 23. Ciltten sonra başka ciltlerde çıktı mı? Bir de alfa ajansı 4'ü bulamadım. Bunları nasıl ediniriz? Yoksa illa ki yolumuzu İstanbul'a mı düşürmemiz Lazım?

Mrtekin

They drew first blood...

memospinoz

Alıntı yapılan: Büyülü DükkanAlfa ajansi 6 raflarda

altay1944

Teşekkür ederim ama soğudum be...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ