Agent Carter

Başlatan dean, 09 Mayıs, 2014, 13:29:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

ABC, Agent Carter dizisine onay verdi. Captain America filmlerinde karşımıza çıkan Peggy Carter karakteri artık kendi dizisine sahip olacak. Dizi tabi ki Marvel Cinematic Universe'e dahil olacak.

It's 1946, and peace has dealt Peggy Carter a serious blow as she finds herself marginalized when the men return home from fighting abroad. Working for the covert SSR (Strategic Scientific Reserve), Peggy must balance doing administrative work and going on secret missions for Howard Stark all while trying to navigate life as a single woman in America, in the wake of losing the love of her life – Steve Rogers.

Harun Ça

One shotları güzeldi ama dizi için konu ne kadar sürükleyici olur bilemiyorum bekleyip görecez.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 09 Mayıs, 2014, 15:35:29
One shotları güzeldi ama dizi için konu ne kadar sürükleyici olur bilemiyorum bekleyip görecez.
One Shot'ı bende beğenmiştim. 2-3 ay evvel diziye onay verilirse sezonların 12-13 bölüm olacağı söylenmişti. O şekilde yayınlanırsa şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. Ama 22-23 bölümlük sezonlar diziyi zayıflatabilir.

dean

Gambit

zaman yok

DC nin o Arrow, Konstantine ve Flash i varken, Game of Thrones ile walking dead varken, agent carter i kim izleyecek yahu

vakit yok vakit

emre ozdamarlar

Ben daha Shield ve Arrow'a bile bakmadim. Buna hakkatten cok zor sira gelir.

dean

Dizinin 2015 yılında Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinin sezon arasında 8 bölüm olarak yayınlanacağı duyuruldu. Tutarsa diğer sezonlarıda bu şekilde yayınlanacak.

Dizinin yayınlanabilecek en iyi şeklinin bu olduğunu düşünüyorum. Az ama öz mantığıyla bu dizi iş yapabilir.

dean

Utku Gürsoy

Güzel bir projeye benziyor.

Ras Al Ghul

Agent Carter dizisi 2015 de geliyor.

Oyuncular olarak Hayley Atwell Peggy Carter olacak, John Slattery Howard Star olarak, Enver Gjokaj Agent Daniel Sousa olarak geliyor.

Dizi Shield ın kuruluşunu anlatacak.

dean

Shea Whigham dizinin kadrosuna katıldı.

dean

How i Met Your Mother, Nikita, Kick-Ass gibi yapımlardan tanıdığımız Lyndsy Fonseca dizinin kadrosuna katıldı.

dean

dean

dean

Dizi ilk iki bölümünün yayınlanması ile yayın hayatına başladı. MCU fanlarına, dönem dizilerinden hoşlananlara duyurulur.