Agent Carter

Başlatan dean, 09 Mayıs, 2014, 13:29:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

İlk bölüm izledim. Güzel başlangıç Agents of S.H.I.E.L.D.  den daha sağlam başladı.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ahmet Oktay

İlk bölümü izledim, güzel bir başlangıç yaptı. Kanalın bir diğer yeni dizisi Galavant'tan daha çok reyting alacağından şüphem yok. Sezonun da 8 bölümden oluşacağını göz önüne aldığımızda dizinin sıkacağını hiç sanmıyorum. Sağlam bir dizi olacak beklentim yüksek :)

Ahmet Oktay

2. bölümü de izledim, ilk bölümden aşağı kalır yanı yok. Notum 9/10 :)

Pulluk

Bana göre ilk 2 bölümle vasat bir giriş yaptı. 2. sezon onayı alabilmesi için oldukça çabalaması lazım.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ahmet Oktay

3. bölümü de izledim, ilk 2 bölümle aynı kıvamda diyebilirim, sadece tempo biraz daha düşüktü.

Ahmet Oktay

4. bölümde Howard Stark dönüyor, ayrıca bölümün sonlarında 2 sürpriz var.

Ahmet Oktay

5. bölümde malum daktilodan bir mesaj geliyor, mesajı kimse çözemiyorken Peggy bu işe bir el atıyor ve mesajı çözüyor, mesajda bir buluşmadan bahsediliyor. Buluşma yerine ajan yollamaya karar veren şefi gidecek ekibe dahil olmak konusunda ikna eden Peggy resmi olarak ilk kez saha görevine çıkıyor.

Ahmet Oktay

Bay Jarvis ve Peggy, Stark'ın teknolojilerinin bir kadın ajan aracılığıyla çalınıdığını düşünür ve Howard Stark'la ilişkisi olan kadınları araştırmaya başlarlar. Diğer yanda SSR Peggy'nin Howard Stark'a yardım ettiğini öğrenir ve Peggy'nin peşine düşerler. Bir de 4. bölümün sonunda bir sürpriz vardı ya, 6. bölümde de ona benzer bir sürpriz var diyebilirim.

dean

Diziyi yeni izlemeye başladım. Genel olarak baktığımızda eli yüzü düzgün bir dönem dizisi. Agent of S.H.I.E.L.D.'e kıyasla MCU dışı izleyiciyi kendine daha fazla çekebilecek bir atmosfere sahip. Marvel Cinematic Universe dahilinde düşünürsek de Captain America The First Avengers'ın hemen sonrasında geçen olayları anlatması, Howard Stark'ın durumu, sezonlar ilerledikçr S.H.I.E.L.D.'in kuruluşu gibi önemli hikayeler anlatıyor ve anlatacak olması açısından oldukça önemli.

Ahmet Oktay

7. bölüm belki de dizinin en iyi bölümüydü. Peggy'nin başı dertte, SSR karıştı. Howard Stark'ın icatlarının neler yapabileceğini de gördük biraz bu bölümde. Ayrıca Şef Dooley sizlere ömür. Yarın da sezon finalini izlerim. Sezon nasıl bitecek merak ediyorum.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 24 Şubat, 2015, 21:54:24
7. bölüm belki de dizinin en iyi bölümüydü. Peggy'nin başı dertte, SSR karıştı. Howard Stark'ın icatlarının neler yapabileceğini de gördük biraz bu bölümde. Ayrıca Şef Dooley sizlere ömür. Yarın da sezon finalini izlerim. Sezon nasıl bitecek merak ediyorum.
ötelediğim dizilerden biri tavsiye edermisiniz 1. bölüme başlamıştım ama o bölümü bitirdim mi emin değilim

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 24 Şubat, 2015, 22:15:14
ötelediğim dizilerden biri tavsiye edermisiniz 1. bölüme başlamıştım ama o bölümü bitirdim mi emin değilim

Kesinlikle tavsiye ederim. Yarın öğlene doğru 8. bölüm de altyazısıyla düşer zaten sitelere.

Ahmet Oktay

Ve 8. bölümle sezon bitti. Bu bölümde Peggy, Leviathan'ın yapacağı saldırıyı engellemeye ve malum şahısları yakalamaya çalışıyor. Howard Stark bu bölümde geri dönüyor. Spoiler vermemek için daha fazla yazmıyorum. Bana kalırsa 7. bölümden bir tık gerideydi bu bölüm, ama kesinlikle en iyi bölümlerdi bu son 2 bölüm.

Diziyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Yazacağım ama hep unutuyorum, bu sefer yazayım; Bay Jarvis'i oynayan aktör bana Benedict Cumberbatch'i anımsatıyor ve oyunculuğunu da çok beğendim.

dean

Dizinin sezon finalini izledim. Diziyi oldukça beğendim. Gotham ve Constantine gibi çizgi roman uyarlaması olduğu için zorla değil, beğene beğene izledim. Rating durumu pek parlak olmasada umarım ikinci sezon onayını alır. Marvel Cinematic Universe için oldukça önemli bir yapım çünkü. Agents of S.H.I.E.L.D.'de zar zor ikinci sezonu gördü. Ama ikinci sezonla birlikte patlama yaptı resmen. Pekala Agent Carter'da bunu yapabilir.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 06 Mart, 2015, 21:15:20
  Dizinin sezon finalini izledim. Diziyi oldukça beğendim. Gotham ve Constantine gibi çizgi roman uyarlaması olduğu için zorla değil, beğene beğene izledim. Rating durumu pek parlak olmasada umarım ikinci sezon onayını alır. Marvel Cinematic Universe için oldukça önemli bir yapım çünkü. Agents of S.H.I.E.L.D.'de zar zor ikinci sezonu gördü. Ama ikinci sezonla birlikte patlama yaptı resmen. Pekala Agent Carter'da bunu yapabilir.

Agent Carter zevk ile izlediğim bir dizi. Konusu çok iyi gidiyor. Hala Gotham'ı niye izliyorum modundayım son iki bölüm eh ama eh işte demeye başladı. S.H.I.E.L.D harika gidiyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları