Agent Carter

Başlatan dean, 09 Mayıs, 2014, 13:29:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Batman - 06 Mart, 2015, 21:17:52
Agent Carter zevk ile izlediğim bir dizi. Konusu çok iyi gidiyor. Hala Gotham'ı niye izliyorum modundayım son iki bölüm eh ama eh işte demeye başladı. S.H.I.E.L.D harika gidiyor.

Aynen öyle. Ben Gotham'ı hiç durmadan süreye baka baka izliyorum. Tahammül etmesi imkansız. Yani Batman ile alakası olmasa bu dizinin bırak ikinci sezon onayı alması. 6. veya 7. bölümü görmesi imkansızdı.

Ahmet Oktay

Dizi iptal edilmiş :'( :'( Bu yapılır mıydı ABC ? >:( >:( >:(

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 13 Mart, 2015, 22:30:46
Dizi iptal edilmiş :'( :'( Bu yapılır mıydı ABC ? >:( >:( >:(
Ahmet arkadaşım ne dizileri iptal ediyorlar geçen bir diziyi araştırırken Benim sevdiğim iki diziyide iptal ettiklerini gördüm Toworrow People ile star crossed Bu arada iptal edilsede Agent Carter'i seyredeceğim

dean

İkinci sezon onayı geldi.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 08 Mayıs, 2015, 11:10:40
İkinci sezon onayı geldi.

Benim okuduğum yalan haberdi o zaman. Çok sevindim bu habere :) :)

hennessy

İkinci sezonla ilgili ipuçları gelmeye başladı sevindirici......

"İkinci Dünya Savaşı'nın sonrasında ortaya çıkan yeni Atom Çağı tehditleriyle mücadele etmeye kendini adayan Peggy, şimdi New York City'den Los Angeles'a bu ana kadarki en tehlikeli görevi için seyahat etmek zorundadır. Ama bir yandan yeni arkadaşlar, yeni bir ev ve belki de yeni bir aşk edinirken,  Peggy savaş sonrası Hollywood'unun parlak ışıklı maskesinin ardında, korumak için yemin ettiği herkese yönelik çok daha sinsi bir tehdidin varlığını ortaya çıkarır."

Geekyapar......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

İkici sezonun villain'ı olarak Madame Masque duyuruldu.

dean

dean

Sezonun villain'ı Madame Mosque'nin, Wynn Everett tarafından canlandırılacağı açıklandı.

Ahmet Oktay

rumar80

Biraz gecikmeli de olsa seyrediyorum.  Son iki bölüm kaldı. Beklediğimden çok daha sağlam bir dizi.
   Marvel dünyasında süper kahramanlardan uzak, ayağı yere basan bir casus dizisi. Izle derim. Hem ikinci sezon da başlamak üzere.

Biraz da blog'a yazdım.  Isterseniz bir göz atın

rumar80.blogspot.com.tr

Ahmet Oktay

2. sezon çifte bölümle başladı. Bu kez New York'ta değil Los Angeles'tayız. "Sıfır Madde" denilen çok tehlikeli birşey var ortada, neler yaptığını yada yapabileceğini gördük bu 2 bölümde. Madame Mosque'nin gelmesi yakın.

hennessy

İki bölümü art arda izledim fena değildi. Bence S.H.I.E.L.D gibi bu diziyi de Hydra'ya bağlayacaklar.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ahmet Oktay

2. sezonu dün bitirdim. Özellikle son bölümlerde ekibin kendi içinde hesaplaşmaları da oldukça güzel işlendi. Genel olarak ilk sezonun altında kaldı bana göre ama fena değildi yine. Sezon finali beklediğimden çok daha farklı oldu diyebilirim. Sezon finali yine ardında soru işaretleri bıraktı, umarım ABC 3. sezon için onay verir. Son olarak Edwin Jarvis'in harika bir karakter olduğunu, ve canlandıran aktörün de muhteşem oynadığını tekrar belirteyim :) Dolayısıyla Sırf Jarvis için bile izlenebilir.

Sonradan ekleme : Dominic Cooper da Howard Stark rolünde harikalar yaratıyor, kendisini Preacher'da izlemek için sabırsızlanıyorum.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 24 Mart, 2016, 15:44:25
2. sezonu dün bitirdim. Özellikle son bölümlerde ekibin kendi içinde hesaplaşmaları da oldukça güzel işlendi. Genel olarak ilk sezonun altında kaldı bana göre ama fena değildi yine. Sezon finali beklediğimden çok daha farklı oldu diyebilirim. Sezon finali yine ardında soru işaretleri bıraktı, umarım ABC 3. sezon için onay verir. Son olarak Edwin Jarvis'in harika bir karakter olduğunu, ve canlandıran aktörün de muhteşem oynadığını tekrar belirteyim :) Dolayısıyla Sırf Jarvis için bile izlenebilir.

Sonradan ekleme : Dominic Cooper da Howard Stark rolünde harikalar yaratıyor, kendisini Preacher'da izlemek için sabırsızlanıyorum.
Ahmet kendini özlettin bölümlük yorumlarda seni görmek isterim ::)