Agent Carter

Başlatan dean, 09 Mayıs, 2014, 13:29:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

ABC ve FOX gece dizi katliamı yapmış. İpi çekilen dizilerden biri de Agent Carter. Howard Stark ve Edwin Jarvis'i özleyeceğim.

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 13 Mayıs, 2016, 10:38:31
ABC ve FOX gece dizi katliamı yapmış. İpi çekilen dizilerden biri de Agent Carter. Howard Stark ve Edwin Jarvis'i özleyeceğim.

Bir çizgi roman sever olarak üzüldüm dizinin iptal olmasına. MCU'nun filmlerde görmediğimiz dönemine ışık tutması ve devam etseydi S.H.I.E.L.D.'in kuruluşunu işleyecek olması açısından önemliydi devam. Lakin MCU ve çizgi roman sevgisi dışında düşünürsek ikinci sezon birinci sezonun çok uzağındaydı. Dizinin performans düşüklüğü ratinglerede yansıdı. İptale üzüldüm ama hiç şaşırmadım.

xmenac

Gerek olayların geçtiği dönem, gerekse dizide yer alan karakterler açısından güzel bir diziydi. Acaba Netflix'te devam etme ihtimali olabilir mi?

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: xmenac - 13 Mayıs, 2016, 14:29:03
Gerek olayların geçtiği dönem, gerekse dizide yer alan karakterler açısından güzel bir diziydi. Acaba Netflix'te devam etme ihtimali olabilir mi?

Marvel ısrar ederse olabilir diye tahmin ediyorum. Olsun ister miyim ? Kesinlikle isterim. Lakin Netflix'in hali hazırda genel bir takvim sıkıntısı var zaten diziler konusunda -sadece Marvel dizilerini kastetmiyorum-, o nedenle de böyle bir hamle olursa Netflix tarafında işler iyice karışır diye düşünüyorum.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 13 Mayıs, 2016, 14:29:03

Olmamasını umuyorum. Ahmet'in dediği gibi takvim zaten son derece sıkışık. Agent Carter için The Punisher'ın, Daredevil'ın ya da Iron Fist'in ertelenmesini yüreğim kaldırmaz.

Caped Crusader

2.sezon 1.sezona göre kötü olsa da bence kaliteli diziydi. Umarım Agents of S.h.i.e.l.d 'in iptal olması söz konusu değildir.

dean

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 13 Mayıs, 2016, 17:42:44
2.sezon 1.sezona göre kötü olsa da bence kaliteli diziydi. Umarım Agents of S.h.i.e.l.d 'in iptal olması söz konusu değildir.

Agents of S.H.I.E.L.D. 4. sezon onayını aldı.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: dean - 13 Mayıs, 2016, 17:54:51
  Agents of S.H.I.E.L.D. 4. sezon onayını aldı.

Haberim yoktu 4.sezon onayı alması çok iyi olmuş.

hennessy

ABC'de yayın hayatına başlayan ve yine ABC tarafından yayın hayatı sonlanan Ajan Carter dizisi için mücadeleler günümüzde değin devam etmekteydi. Mümkün olan her fırsatta bizzat Peggy Carter'ı canlandıran Hayley Atwell da Ajan Carter projesinin devam etmesini ne denli istediğini belirtiyor nitekim kanallar dizinin devamı için yeşil ışık yakmıyordu. İmza kampanyaları ve kanallarla anlaşma çabalarının arasında, Hayley Atwell, Ajan Carter'dan umudu kesmemiş,  Peggy Carter'ın yer aldığı animasyon projelerinde seslendirme işleri üzerinden karakteri yaşatmaya devam etmişti.

Anlaşılan tüm çabalar bugün sonuç vermiş: 2. sezonun ardından ABC tarafından iptal edilen Ajan Carter dizisi, Hulu'da yayın hayatına geri dönüyor!

Oyuncuların bu devam projesinde yer alıp almayacağı henüz bilinmemekle beraber, Hayley Atwell'ın teklife olumlu bakacağı şimdiden kesin gibi. Runaways dizisiyle çizgi roman dünyasına adım atmış olan Hulu'nun nasıl bir iş çıkaracağını ise ilerleyen

https://www.cizgiroman.com/ajan-carter-ekranlara-geri-donuyor.html
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Hulu, ilk iki sezonun yayın hakkını aldı. 3. sezon ile ilgili bir gelişme yok.