Preacher

Başlatan dean, 10 Mayıs, 2014, 14:11:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 25 Mart, 2015, 12:59:47
Pek benzemiyor.  :)

O İtalyan Cassidy'si. Bizimki İrlandanın bağrından kopmuş, özbeöz Britanya Cassidy'si. Ayrıca vampir.

IRISH CASSIDY > italyan cassidy  8) 8) 8)

dean

Dominic Cooper resmi olarak açıklandı.

dean

Çekimler başladı;

lampard

Of of ben bunu tamamen unutmuştum, Constantine faciasından sonra Preacher iyi olur inşallah :)

dean

Alıntı yapılan: lampard - 14 Mayıs, 2015, 00:33:49
Of of ben bunu tamamen unutmuştum, Constantine faciasından sonra Preacher iyi olur inşallah :)

Ben çok umutluyum. Kanal AMC. Yapım ekibi ve kadro çok sağlam. Üst seviye bir dizi bekliyorum.

Nightrain

Artık şu seriyi biri bassın yav. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Mayıs, 2015, 09:31:57
Artık şu seriyi biri bassın yav. ;D

Türkçe olarak görmeyi en fazla istediğim seri ama imkansıza yakın maalesef.

Nightrain

Niye ki? Y: Last Man, 100 Bullets, Scalped, Fables gibi seriler basılıyorsa bu da basılabilir bence.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Mayıs, 2015, 12:40:01
Niye ki? Y: Last Man, 100 Bullets, Scalped, Fables gibi seriler basılıyorsa bu da basılabilir bence.

İçerik yüzünden. Bizim gibi yobaz bir ülkede yayınlanması yayıncı için sıkıntı çıkarabilir.

dean

Jesse Custer ve Arseface.

ferzan

Şu tek görsele bakıp heyecanlanmamak elimde değil. Nasıl da azar azar verip görseli kıvrım kıvrım kıvrandırıyorlar...Merak ettiğim, acaba dizi de 90larda mi geçecek yoksa bugüne mi adapte edecekler... Şayet 90larda geçecekse uçarım havalara. Çünkü Preacher bir 90lar arka planlı klasiklerden. Olmazsa olmaz gibi birşey atmosfer adına. Cep telefonu ve bilgisayar görmeye dayanamayabilirim.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

2016 Mayısta başlıyor.

dean

emre ozdamarlar

ferzan

Bir tek dileğim var, o da hikayenin 90'lar atmosferinin günümüze uyarlanmaması...Preacher demek, 90'lar arka planı demek aynı zamanda ( ki o dönem üretilip yayınlandı haliyle )...Bu dizide akıllı telefon yahut lap-top görmek istemem, son teknoloji ses sistemi ya da 2000'ler sonrası giyim kuşam görmek istemem açıkçası...

Fragmanı iple çekiyorum...Ne yazık ki The Walking Dead'in yayınlanacağı akşam kan ve gözyaşı eşliğinde çift mesai çalışıyor olacağımdan umarım arada gümbürtüye gitmez de hatırlarım...Resmen gösterip de vermediler yahu... :P
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com