Preacher

Başlatan dean, 10 Mayıs, 2014, 14:11:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Hem diziyi izleyip, hem de cizgi romanini okuyan bir arkadas orjinal materyale sadik kalinip kalinmadigi hakkinda bilgi verebilir mi?

dean

Alıntı yapılan: bugraltu - 26 Temmuz, 2016, 20:44:28
Hem diziyi izleyip, hem de cizgi romanini okuyan bir arkadas orjinal materyale sadik kalinip kalinmadigi hakkinda bilgi verebilir mi?

Çıkış noktası ve çok temel şeyler dışında baya serbest bir uyarlama. Ben daha sadık olmasını beklemistim aslinda.

doktor1881

Bölüm:5 Dizideki karekterleri oynayan oyuncular rollerinin hakkını tam veriyor.Bu arada dizi ile ben tam anlaşamasakta şimdilik izlemeye devam

Bölüm notu:7/10

doktor1881

Bölüm:6 Mükemmel bir bölüm başlangıçı (14 dk sürüyor) Nihayet dizi kendinden beklenen patlamayı yapıyor
Bölüm sürükleyici ve muhteşemdi son anları ise sürpriz oldu

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:7 Jesse-Tulip arasındaki dostluğu çocukluğundan itibaren öğreniyoruz
Bu bölüm Cassidy'e hayran kalmamak imkansız.Bence Jesse'den rol çalıyor

Bölüm Notu:8/10

rumar80

Sayın meslektaşım tek izleyen sizsiniz sanırım.

doktor1881

AFU BEY BİR solukta bitirmiş ve çok beğenmiş durumda.Yanılmıyorsam Ahmet!inde de listesinde

Ahmet Oktay

Listemde ama bir türlü fırsat olmadı, ilk başladığında izleyebilseydim güncel giderdim. Şimdi de geride olduklarımı yakalamaya çalıştığım için yeni diziye başlayamıyorum :)

doktor1881

Bölüm:8 Vaiz kilisesini kurtarmaya uğraşırken Eugene ve Genesis sorunları ile de uğraşmakta

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:9 (GünceL) Merakla Vaizin pazar günkü vereceği vaazı bekliyorum.Bölüm başı ve bölüm sonundaki olaydan bağımsız hikaye ne alaka diye düşünmeye başlamıştım ki........

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:10 (Sezon Finali) (GünceL) 55 dk lık final bölümü Carlos olayını çözerek başlıyor.
Pazar günü gelir  kiliseye tanrının gelme zamanı.Bundan sonra işler çığırından çıkar
Sahşi fikrim senaristler iyice uçmuş

Bölüm Notu:7/10

dean

dean

Nightrain

İthaki inşallah çizgi romanı için fazla bekletmez.  ::)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Haziran, 2017, 10:25:45
İthaki inşallah çizgi romanı için fazla bekletmez.  ::)

O konuda çok ümitli olmamak lazım :-[