Preacher

Başlatan dean, 10 Mayıs, 2014, 14:11:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Tüyap'ta mı çıkacakmış?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Yeni sezon ilk iki bölümüyle başladı.

doktor1881

2
Bölüm:2/1 (GünceL) Bu Amerikalılar Tanrı'ya kafaya takmış durumdalar Birçok dizide dünyevi varlık seviyesine indirip senli benli konuşuyorlar
Vaiz ve arkadaşları kayıp olan Tanrı'nın izinden gidip onu ararlarken peşlerinden büyük bir sorun geliyor
Başlangıç ilk 10 dk güzeldi

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

2
Bölüm:2/2 (GünceL) İlgiyle izliyorum ama ilk iki bölüm beklentilerimi karşılamadı
Sitelerde beğeneni çok daha fazla bakalım konu nereye çekilecek ''Huzuru bulmak'' istiyormusunuz ;D

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

3
Bölüm:3 (GünceL) Eugene ile başlayan bölüm keşke tümüyle ona ait olsaydı.
Vaiz Jesse'nin Tanrı arayışı devam ederken,Tulip New Orleans'a gelmekten çok tedirgin

Bölüm Notu:7/10

dean

Üçüncü sezon onayı geldi.

kharon

cok cok serbest bir uyarlama olmus, ana hikayenin temel unsurlarini, karakterlerini alip tamamen farkli bir hikaye olusturmuslar.

bir cizgi roman uyarlamasi degil de bagimsiz ayri bir yapim tadinda/niyetiyle izlenirse ne ala... yoksa Ennis'in hikayesi degil bu.

Bu arada cikartilan cok seyler oldugu gibi eklenen cok unsur da var, bazilari ilginc de.

O yuzden izlemeye (bagimsiz bir yapim olarak) devam ediyorum, son sezona geldim.

hanac

4. sezon ile sona erecekmiş.

kharon

bittigi iyi oldu, son sezonda hikayeyi toparlamaya calistilar ki iyice dagilmisti.
ilk 3 sezon daha izlenir durumdaydi ama son sezon tam bir felaket; ana hikayeden gittikce koptular.

Preacher'in kapak ressami Glen Fabry de fevri dusuncelerini dile getirmis uyarlama hakkinda.

Yazik oldu bu kadar guzel bir hikayeye, daha sadik bir uyarlama ile ortaya daha guzel birsey cikarabilirlerdi.