Renkli Tex - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 11 Mayıs, 2014, 00:58:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Baskısı bitmemiş kitapları neden tekrar yayımlayalım, onu anlayamadım ben. Üstelik o 4 kitabın devamını da basacaz, onları basmayalım mı yoksa?

köstebek

Yok eğer istersen, bence en makulü biz sana o 4 taneyi biraraya getirip (iç kapakları çıkararak tabi) ciltleyelim. Sert cilt yaparız hem, bir de üstüne şömiz atarız, koç gibi olur. İç kapakları biraz tıraşlayıp yanına kartmış gibi veririz, ek bi koleksiyon nesnesi olur. Bu fikir uygunsa hem ciltciye filan bir sorarım, ne kadara olur diye....

aa

Köstebek bey, çocukluğumuzda sevdiğimiz çizgi roman ciltlerini ciltciye götürüp aynen sizin dediğiniz gibi 3-4 cilt birleştirerek saklardık. Ne güzel günlerdi...
Esse Gesse Hayranı...

köstebek

Alıntı yapılan: aa - 09 Ocak, 2016, 18:50:59
Köstebek bey, çocukluğumuzda sevdiğimiz çizgi roman ciltlerini ciltciye götürüp aynen sizin dediğiniz gibi 3-4 cilt birleştirerek saklardık. Ne güzel günlerdi...

evet, gerçekten güzel günlerdi, hatta ben evde birkaç fasikülü selobantlarla birbirine tutturup üstüne bir kağıt kapat geçirip kendi cildini kendin yap denemelerine bile girişmiştim. Kapak ressamının da bizzat kendim olduğunu söylememe gerek yok...
Abi, biliyosundur, şimdi onların piyasadaki ad "şahıs cildi", bu laf bana hep komik gelmiştir. Koleksiyoncuların veya sahaf kardeşlerin pek sevdiği bir şey değil aslında, şahıs cildini görünce hemen fiyat kırılıyor...

aa

Evet, çok iyi hatırlıyorum,ben de Bonanza ciltlerini kendim ciltlemiştim.
Esse Gesse Hayranı...

s.b

5                                                                                                                 6

7                                                                                                                 8

9

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Çizgi Düşler bu seriden ilk 4 kitabı yayınladı.Bu yeni 4 sayı için beklemedeyiz.

İnancomic

Arkadaşlar hiç tex okumamış biri için bu seriyi önerir mısınız yada başka birşeyle mi başliyayim

darkwood

Teks dev albümler ve maxi seriler ile başlamanızı tavsiye ederim.  Daha uzun serilerine girmek isterseniz Teks klasik altın seri ve sonrasında aylık yeni seriye devam edebilirsiniz. Renkli seri daha sonra tercih edilebilir.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: İnancomic - 07 Mayıs, 2017, 12:09:44
Arkadaşlar hiç tex okumamış biri için bu seriyi önerir mısınız yada başka birşeyle mi başliyayim

İlk defa Tex okuyacak biri için bu seri uygun değil.

32'şer sayfalık kısa hikayeler, karakterlere hakim olmadan okunursa beğenilmeyebilir.

s.b

Alıntı yapılan: İnancomic - 07 Mayıs, 2017, 12:09:44

Bu kitapla başlamanızı tavsiye ederim.

aa

Kesinlikle Klasik seri-Altın Seri 1. sayı ile başlamayın. Ben öyle yaptım ve bir daha okuyamadım.
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 07 Mayıs, 2017, 14:57:00
Bu kitapla başlamanızı tavsiye ederim.

Sami Bro ile aynı fikirdeyim.

s.b

5. sayıyı beklemeye devam ediyoruz.

s.b

6. sayı