Renkli Tex - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 11 Mayıs, 2014, 00:58:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

5.Sayı Delta Queen belki bu ay çıkar Sami Bey.Teks'in nehir gemilerinde geçen
bol aksiyonlu maceralarını pek severim.Hele bu sayı da sevdiğim çizerlerden Civitelli
çizimi.

s.b

7.SAYI

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

8. SAYI

s.b

9. SAYI

s.b

SAYI: 10

s.b

SAYI: 11

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Zagor da cikmis sanirim :) renklisi
Özel Alfa Ajanı

xmenac

Renkli Tex'i özlemiştik. :)

Beşinci sayının haberini görünce aklıma dördüncü sayıdaki enfes maceralar geldi. "Yanlış Adam" ve "Listenin Sonundaki" isimli öyküler çok iyi hikayelerdi.

hennessy

Aldım hemen bu akşam okumaya başlayacağım....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Boselli ve Civitelli imzalı bir macera Delta Queen. Öldürülen ranger arkadaşlarının katilinin peşine düşen kahramanlarımızın yolu nehir üzerinde kumar oynatan Delta Queen adlı gemiye düşer. Ancak gemide gizli bir amacı olan sadece onlar değildir.
  160 sayfalık güzel bir öykü. Boselli bize yine gelecekte kullanabileceği içi dolu yeni karakterler sunmuş. Çizimler de güzel. Tex sevenler için kaçırılmayacak bir macera.

memospinoz

Nehrin en alımlı gemisi Delta Queen her zamanki kibar yolcularıyla yoluna devam ediyor,
fakat kimse bunun son yolculuğu olduğunu bilmiyordu...

Delta Queen (Color 5: Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Fabio Civitelli) Mississippi üstünde nazlı nazlı süzülen bir gemi gibi görünse de aslında o suların gördüğü en görkemli kumarhanelerden biriydi Delta Queen...

Kahramanlarımız yine bir ranger cinayetini aydınlatmaya çalışıyorlardı ve yolları elbette ki bu gemiyle kesişecektir. Sahte bir kimlikle kapağı bu kumarhaneye atan Tex ve arkadaşları keyifli, heyecanlı ve bir o kadar da tehlikeli bir maceraya açıldılar....

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 24 TL

caretta

"Yıllık Renkli Teks Serisi" artık daha sık periyodlarda çıkıyor.

10.sayı "5 Tam Macera" 22.11.2016'da çıktı.
11.sayı olan "Kovboylar" 5.8.2016'da;
12.sayı olan "5 Tam Macera" 22.11.2017'de çıktı.

Bu seri Çizgi Düşler'in yayın portföyünde var. En son Ocak ayında 5.sayı olan "Delta Queen" yayınlandı.

köstebek

Caretta Abi, biliyorsun, İtalyan kardeşlerimiz son zamanlarda bir renkli furyasına takılıp gittiler. Hatta en son Tex'i ilk maceralarından itibaren renklendirilmiş haliyle Classic Tex diye inanılmaz bir hızla tekrar basıyorlar. Ben pek sevemedim ama bu renklendirilmiş texleri. Lakin elbette aramızda yakınıyorum, yoksa dosta düşmana karşı tex'e hep destek tam destek.

s.b

12. SAYI