ZAGOR RENKLİ -ÇİZGİ DÜŞLER

Başlatan köstebek, 10 Mayıs, 2014, 23:16:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Kitabı alıp bakanlardan ilk yorumları alalım...

darkwood

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 10 Mayıs, 2014, 23:16:31
Kitabı alıp bakanlardan ilk yorumları alalım...

Ben hikayeyi ve baskı kalitesini beğendim.
Fishleg'li hikayeler her zaman favorilerim arasındadır.
Fishleg'te bu hikaye sayesinde kabuslarından kurtulup daha huzur içinde yaşayacaktır kuşkusuz.
Kitabın sonunda,  kaptanın güzel yeğeni Virginia yazara küçük bir sitemde bulunmuş. Şöyleki Virginia'ya hikayenin sonlarında "macera
tamamlandıktan sonra" Zagor'suz küçük bir sahnede yer verilmiş ve Virginia bu olaya bir parça alınmış.  :)

italya da yayın periodunu biraz daha kısaltıp, sayfa sayısını Tex'e yetiştirirlerse doyuruculuk ve fiyat olarakta daha tatmin edici olabilir.
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Alıntı yapılan: darkwood - 11 Mayıs, 2014, 00:17:02
Ben hikayeyi ve baskı kalitesini beğendim.
Fishleg'li hikayeler her zaman favorilerim arasındadır.
Fishleg'te bu hikaye sayesinde kabuslarından kurtulup daha huzur içinde yaşayacaktır kuşkusuz.
Kitabın sonunda,  kaptanın güzel yeğeni Virginia yazara küçük bir sitemde bulunmuş. Şöyleki Virginia'ya hikayenin sonlarında "macera
tamamlandıktan sonra" Zagor'suz küçük bir sahnede yer verilmiş ve Virginia bu olaya bir parça alınmış.  :)

italya da yayın periodunu biraz daha kısaltıp, sayfa sayısını Tex'e yetiştirirlerse doyuruculuk ve fiyat olarakta daha tatmin edici olabilir.

Adamlar eninde sonunda renkli miktarını arttıracaklar. Bu kaçınılmaz...

konnektör

Bugün kadıköyde inceledim, açıkçası zagorunda texinde renklendirmesini hiç beğenmedim.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

köstebek

Alıntı yapılan: konnektör - 11 Mayıs, 2014, 01:10:51
Bugün kadıköyde inceledim, açıkçası zagorunda texinde renklendirmesini hiç beğenmedim.

Nasıl bir renklendirme bekliyordunuz?

konnektör

Renklendirme amerikan çizgi romanlarının çok gerisinde, renkler tek düze ve derinlik yok.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

DAMPYR

Renkli yayınlar ancak Kuşe Kağıtta güzel duruyor.Ama oda pahalı olacağı için pek tercih edilmiyor sanırım.... ::) :D :)

labirent

Renkli Tex ve Zagor 'un kitap boyutlarını nedir ve kaçar sayfalar acaba? Kadıköy indirimli fiyatı ne kadar? Bir arkadaşımız bizi bilgilendirirse sevinirim.

s.b

Alıntı yapılan: labirent - 11 Mayıs, 2014, 12:22:53
Renkli Tex ve Zagor 'un kitap boyutlarını nedir ve kaçar sayfalar acaba? Kadıköy indirimli fiyatı ne kadar? Bir arkadaşımız bizi bilgilendirirse sevinirim.

Kitaplar normal Fumetti boyutunda. Öyle Dev Albüm boyutunda değil.
Zagor 128 sayfa, tex ise 160 sayfa. Etiket fiyatları ise aynı. 24 tl.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Hakkında uzun süredir konuşulan Zagor Renkli Seri nihayet yayınlandı.

Kitap 128 sayfa. Fiyatı 24 tl. Kitabın kalitesine laf yok. Ancak fiyatının çok yüksek bulduğumu belirtmeliyim.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pardus88

aynen katılıyorum 128 sayfa kitap için 24 tl çok fazla NTV kuşe kağıt baskı Buffy Vampir Avcısı 17 tl Dörtlerin İmzası 128 sayfa 15 tl A Game of Thrones: Taht Oyunları 224 sayfa Kuşe- 18 x 28 cm  boyut olarak daha büyük 23 tl ki baskı kaliteleri mukayese bile edilmez bence 15 yada 17 tl gibi bir fiyattan satılmalıydı

DAMPYR

İtalyada Yılda bir yayınlanacağına göre her yıl 1 kere yayınlanması uygun olur.zaten şimdiden İtalyaya yetiştik... 8) ;D :D

tommikser

Etiket fiyatı yanlış uygulanmış.Neden acaba?

Ahmet Oktay

Renklendirmeler ve baskı güzel gözüküyor. Fiyat konusunda NTV gibi bir yayıneviyle Çizgi Düşler'i kıyaslamak doğru olmaz ama belki etiket fiyatı biraz daha uygun olabilirdi. Muhtemelen Kadıköy'deki sahaflarda 18-20 TL civarında bir fiyata satılıyordur.

labirent

Ben etiket fiyatını yüksek buldum. Oğlaktan renkli Tex 'leri 10 liradan, Lalden renkli Zagorları 5 liradan alıyorduk. İlk yayınların fiyatının (yayıncının affına sığınarak yazıyorum) 15 lira olması güzel bir başlangıç olabilirdi.