The Phantoms of the Black Coast

Başlatan kalidor, 15 Mayıs, 2014, 15:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Çizimler mi yoksa Türkiye'deki yayın politikası açısından mı yazık oluyor? Her ikisi de diyenler  :D
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Mayıs, 2014, 01:22:44
Çizimler mi yoksa Türkiye'deki yayın politikası açısından mı yazık oluyor? Her ikisi de diyenler  :D

Çizim sorunu yok, her türlü okunur kimmeryalımız.
Yayın politikası yüzünden. Öyle bir politika varsa tabii. Aslında şanssızlık elbette. türkiye çizgi roman say deyince ilk üçe rahat girer conan. 1980'ler boyunca (Ali Recan zamanında) tek başına savaşmıştı yıllarca. en azından benim için: Tex, Conan, Mister No üçlüsü rakibi darma dağın eder.
Bu yüzden de şu anki durumun hiç anlayamıyorum. Öyle gariban bir şekilde ortalıkta sürünüyor!

kalidor

Conan'ın şanssızlığı Lal'de iyi bir başlangıç yapmışken Marmara Çizgi'de sürünmesi oldu. Çizgi Düşler telifini alsa az çok hakkını verirdi.
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Türkiye'deki yayın politikası bir şanssızlık, ancak Conan çizimlerinde dikiş tutturulamaması da bir şanssızlık bence.
Sayın Kalidor'a katılıyorum cılız bir Conan, Conan mıdır ? Conan'ın cılız çizilmesine karşıyım, bazı serilerde de (en azından kapaklarında) çok çirkin çiziyorlar.
Lal'in yayınladığı Klasik Maceralar, 6 ciltlik seri (sanırım Marvel serisi) ve Marmara'nın SSOC serilerinde Conan'ın çizimleri gayet güzel bence.

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Mayıs, 2014, 14:08:06
Conan'ın şanssızlığı Lal'de iyi bir başlangıç yapmışken Marmara Çizgi'de sürünmesi oldu. Çizgi Düşler telifini alsa az çok hakkını verirdi.

Erdem beyciğim bırakmıyor ki başkalarına. Artık hızlanacağı sözünü verdi, ama çayı beleşe getirmek için mi verdi, orasını bilmiyorum!