Interstellar

Başlatan dean, 16 Mayıs, 2014, 20:38:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Çok güzel ama çok uzun. Bu kadar ağır bir film bu kadar uzun olmamalı. Aslında genel olarak hiçbir sinema filmi 150 dakikayı geçmemeli bence. İnsan sinemadan çıkınca mutlu olmak istiyor. Ama ben bu filmden yorgun çıktım.

cmkrbn

Film çok güzelse 4 saat bile olsa ki olmaz, izlerim :) Ve bu film harikaydı bir sn bile sıkılmadım. :)

Chuck

Dün izledim filmi biraz bekledim yorum yazmak için hani gaza gelip Nolan'ı göklere çıkarmak istemedim. Ama sinemadan çıktığımda ne hissediyorsam şu anda aynısını hissediyorum. Bu film muhteşem arkadaş ya isterse 10 saat olsun gözümü kırpmadan izlerim. Senaryo, müzikler(gerçekten harikalar filmin atmosferinden çıkmanıza olanak yok yani) ve çekim kalitesi  olarak uzun zamandır böyle kaliteli bir film izlememiştim. Ve eğer İstanbul veya Ankara'da oturuyorsanız Imax salonunda izleyin.  Muhteşem bir film!
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

emre ozdamarlar

Ben de begendim filmi, hem de baya begendim. Bi ton kötu yorum vardi bu film hakkinda, yok bilimsel tutarsizliklar var vs gibi, hic takilmaya gerek yok. Filmin anafikri ve bunu seyirciye anlatma sekli bence kusursuzdu.

emre ozdamarlar

Christopher Nolan, efsane cizer Sean Murphy ile beraber calisarak Interstellar'da anlatilmayan önemli bir bölumu cizgi roman olarak yayinlamis. Okumak icin:
http://www.wired.com/2014/11/absolute-zero/

hennessy

Malesef beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Ağır tempo insanlığı kurtarmak amaç ama kurtarma konusuna kadar yavaş giden tempo birden hızlanıyor. Ne anlatmak istiyor dünyayı kurtarmak için birilerine mesaj gelmiş mi? Abartılmamalı kötümü değil ama bunun yerine bence tekrar insanlığı kurmak için bir film yapılma zamanı geldi. Hayat bir gün bu dünyada yok olacak ve yeni bir dünyada sıfırdan insan önce yemek yemeyi sonra ateşi bulacak.

Professor Brand teknoloji ile oynuyor ama şarj olamayan bir tekerlekli sandalyede yaşıyor yapma Nolan sana yakışmadı....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Interstellar'ın Hans Zimmer imzalı soundtracki çok güzel.

Deezer'dan offline sürekli dinliyorum.

Hatta bir esinlenme, var mı diye, Man of Steel, Inception ile birlikte dinliyorum, yok, arkadaş, yine özgün bişeyler yaratmış, yapmış adam.

Meraklısına, "do not go gentle into that good night"ı, filmin kahramanlarına okutup öyle bitirmişler.

Çok, çok güzel...
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Batman - 24 Ocak, 2015, 19:12:18
Malesef beğendiğimi söyleyemeyeceğim.

Ben de aksine çok beğendim.

Bence bir başyapıt.

V

Bilimsel tutarsızlıklarını ve absürd kıyamet öngörüsünü gözardı edersek, Nolan'ın sinema sanatının zirvesindeki yönetmenlerden

birisi olmasının nedenlerini anlamak için bile defalarca izlenebilecek, değerli bir başyapıt olmuş..
"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

They drew first blood...