Ankara Kitap Fuarı

Başlatan pizagor, 21 Mayıs, 2014, 10:37:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bireysel olarak yayıncılara dile getirdiğim bir mevzu var ve fakat olumlu sinyal alamıyorum. Belki birlikten kuvvet doğar!

İstanbul Kitap Fuarı'nı takiben gerçekleştirilen Ankara Kitap Fuarı'nı yeni Ankaralı biri olarak ziyaret etmesem olmazdı. Çizgiroman namına YKY, Penguen, Mürekkep ve benim için sürpriz, Marmara Çizgi'nin standlarına denk geldim. Erdem Bey ilgiden ve satışlardan memnundu. Gönül burada bir Çizgi Düşler, bir Gerekli Şeyler, bir Büyülü Çizgi standı da görmekten yana. Her ne kadar şu anda uzak durduklarını söyleseler de ilgililerine duyurulur!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Ankara kitap fuarı ne zamandı?

Harun Ça

Gerekli'nin olmamasına şaşırdım TÜYAP'ın bütün fuarlarına gidiyorlar. Ben de her sene Marmara'ya mail atıyorum Adana'ya gelecek misiniz diye ama git-gel losijtik konaklama vs. masraflı olduğu için gelemediklerini söylemişlerdi.

havsar

Kitap fuarı 3-12 Ocak arasıydı. Ankaradakini TÜYAP yapmıyor bildiğim kadarıyla.

pizagor

Şehrin içerisinde, erişimin kolay olduğu bir yerde yapıldı. Ücretsiz otopark, giriş 1 TL gibi güzellikleri vardı, tek eksiği çizgiromandı. İşten çıkıp fuara giriyordum, 4 ya da 5 kere gittim :)

pizagor

Yok mu benden başka Ankara fuarında çizgiroman yayıncılarını görmek isteyen?
Bahadır?
Esattr?
Tommikser?
Belki V?
Jedmau :) ?

BAHADIR

Dükkanı bırakıp gelmem zor gibi Özgür... Ama sende bir uğradın bir daha görüşemez olduk... Her daim beklerim... Hatta bir ara bir Gölbaşı toplantısı yapalım.... Mesela Suat abi galiba yarın uğrayacak...:)

pizagor

Hocam yapalım bir Ankara toplantısı gerçekten. Mahmud Asrar buradaysa davet ederiz, gelirse keyifli olur. Jedmau'yu çapraz ateşe alırız. Gölbaşı değil de AŞTİ yakınlarında bir yerler bulursak çevre illerdeki çizgiroman dostlarını dahi getirebiliriz belki.

BAHADIR

Aşti ile Gölbaşı arası 15 dk Özgür... Neyse bakalım bir çaresine... Ama sen yarın uğrayabilirsen dediğim gibi bekleriz...

pizagor

Bugün Kadıköy'e uğradım. Özer Sahaf'a uğradımda çizgiliköstebek ağabeyimiz de oradaydı. Ondan Ankara Kitap Fuarı'nda Çizgi Düşler standı için en azından zorlayacağının sözünü aldım. Ben de fuar haftasonları için destek kuvvet olarak gideceğimin sözünü verdim. Kayıtlara geçsin ;)

Ayrıca pizza mevzusu yalan değil, sadece hanac'a yokmuş :)

tommikser

Ertan abi bu cuma geliyor cmt günü ankara'da bir toplantı yapalım o zaman pisagor mr76  nasıl olur?

havsar

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 14 Ağustos, 2014, 12:28:40
Ertan abi bu cuma geliyor cmt günü ankara'da bir toplantı yapalım o zaman pisagor mr76  nasıl olur?

dostum bari sen pisagor deme

tommikser

Hahaha yok ben demedim telefonun kendisi demiş kendi kafasına göre değiştirmiş.Cmt bir aksilik olmazsa Ankara lılar buluşalım o zaman.

pizagor

Bu haftasonu uygun değilim, haftaya desek.