Rodeo'dan İsteklerimiz

Başlatan Harun Ça, 25 Mayıs, 2014, 20:24:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Ken Parker serzenişlerimize bu başlık altından devam edebiliriz.

kalidor

Serzenişlerimizi çok dikkate alan bir yayınevi olduğundan emin olabilirsin  ::) Öyle ki İvo Milazzo'yu İstanbul'a getirip çizgiromanın merkezi olan Kanyon'da imza günü yaptıracak kadar çizgiroman okuyucularıyla haşır neşir bir yayınevi.  :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Rodeo'dan yıllardır tek bir isteğimiz var.

Lütfen Ken Parker'ı bitirin.

OZAN BALIM

Kalan 8 sayıyı hiç olmazsa 2 aylık periyodda bitirsinler, özel seriyi de Çizgi Düşler'e bıraksınlar da okuyabilelim...

seastar1000

ya forum efradı anlamıyor rodeo yu yada ben kendımı cok akıllı sanıyorum
yahu adamlar ıstek falan dınlemıyor kı
canları ısteyınce akıllarına esınce basıyorlar bır sayı
bekleyın keyıflerı gelınce yenı sayı çıkar:))))))
kara mızah oldu ama ne yazık kı benım gorusum budur

tommikser

Ben çok eski iletilerimde yazmıştım.Rodeo Ken Parker'ı ne zaman bitirir ben diğer o yayınlarını alırım.Haaa onları paşa gönlü bilirse benim de bilir.Onlar on yıl sonra bitirirse bende piyasada olursa alırım.

DAMPYR

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 01 Haziran, 2014, 20:42:49
Kalan 8 sayıyı hiç olmazsa 2 aylık periyodda bitirsinler, özel seriyi de Çizgi Düşler'e bıraksınlar da okuyabilelim...
Çok zor o seri ittire kaktıra en az 5 senede bilemedin 7 senede anca biter.... :-\ :'( >:(

OZAN BALIM

Rodeo, Ken Parker konusunda çok istikrarlı, haklarını yemeyelim. Yılda 2 sayı standartını hiç bozmuyorlar. Bu periyodda 3 sene sonra ana seri tamamlanacak. O üç senede Çizgi Düşler 120 civarı yeni Teks okutacak bize...

xmenac

Ken Parker tahmini olarak ne kadar basılıyor ve satılıyordur acaba? İnternette ne zaman çizgi roman okurlarının görüşlerine göz atsam çok sevilen bir eser olduğunu görüyorum. Fakat bu kadar sevilen bir kitap iyi satıyor olsaydı daha sık yayınlanırdı diye de düşünmüyor değilim.

OZAN BALIM

Tahminim 500'ün altında basıyorlar. Hiç reklamsız ve genel dağıtıma girmeksizin bu sayıyı bir kaç yıl içerisinde bitiriyorlar. Ken Parker çok özel bir seri, özel bir edisyonla basılsa bir çoğumuz elimizde olan sayıları da tekrar alır. Açıkçası ben yılda 2 sayı istikrarından şikayetçi değilim, hiç basılmamasından daha iyi, en azından...