SWİNG'İN HİKAYESİ

Başlatan s.b, 25 Mayıs, 2014, 22:29:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Okta nın renklendirmesi ve Hoz'un baskısı ile çıkar çıkmaz aldığım ve okuduğum bu nostaljik hikayelerinin tamamı çok iyidir.
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Okudum hatırlamıyorum seçeneği yok mu :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Mayıs, 2014, 11:16:32
Günün En güzel cevabı buydu.... ;D :D ;)

s.b

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Mayıs, 2014, 11:16:32

Tekrar okuyunuz lütfen.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ercoktay

Alıntı yapılan: s.b - 29 Mayıs, 2014, 10:21:25
Tekrar okuyunuz lütfen.

Yerini de hatırlamam gerekiyor. Kim bilir nerelere kaldırdım :)

Hem okuyacak o kadar çok şey var ki. Bir daha herhangi bir şeyi okumam çok zor oluyor.

pizagor

Yan karakterler sıralanırken Puik unutulmuş. Düldül ve Rintintin Red Kit evreninde neyse Puik de Swing aleminde odur. Hakkını teslim eedelim lütfen...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Evet abi doğru söylüyorsunuz. Biz Pire Torbasını unutsak da Gamlı Baykuş'un unutması imkansız. Büyük şefin arkası kesinlikle nasır tutmuştur.

caretta

Teks'in hikayesini merak edenler veya tekrar okumak isteyenler Altın Teks 83-85 sayılara bakabilirler.

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 29 Mayıs, 2014, 15:36:00
Teks'in hikayesini merak edenler veya tekrar okumak isteyenler Altın Teks 83-85 sayılara bakabilirler.

İşte budur.

s.b

Okudum ve Beğenmedim seçeneğini işaretleyen olmadığı için Swing'in beğenildiği anlaşılıyor. Okumayacağım diyenlerde mümkünse okusunlar.

s.b

Ben yıllar önce Swing'in Hikayesini okuduğumdan çok emindim. Uzun araştırmalar sonucunda o kitaba ulaştım. İşte yıllar önce siyah beyaz olarak yayınlanan o sayı. Renkli olarak paylaştığım sayfaların aynısının siyah beyazını paylaşıyorum.     

nicholaihel

Hiç okumadım. İtalyanların ekserisine uzağım. Ama bir doğuş hikayesi ilgimi çekmedi değil. Bakalım...

aa

En çok sevdiğim çizgi romanlardan birisidir. Esse Gesse nin muhteşem çizgileri, keyifli senaryolar, tam can sıkıntısını gideren öyküler. Tek kötü yanı maceraların 64 sayfa ile sınırlandırılmış olması...
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Swing'in Hikayesi'ni okuyan başka kimse yok mu?

seastar1000

Okuduğumu biliyorum da o kadar eski ki unutmuşum
Eve gidince bakayım bulursam tekrar okurum