Ucuza Figürler

Başlatan zagortenay, 28 Mayıs, 2014, 21:02:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zagortenay

Hiç bildiğiniz ucuz figürler var mı oyuncakçılarda satılan basit figürler gibi değil de sergilenebilecek tarzda?

kalidor

Gerekli Şeyler'de Altan Abi'ye arada düşüyor 2. el güzel figürler. Yolun düşerse bakabilirsin.
Crom! Ölüleri Say...

zagortenay

Neredeyse her hafta Kadıköy'deyim dikkat etmemişim gereklideki figürlere teşekkür ederim

Ralph

igür fiyatları gerçekten inanılmaz pahalı... Bu konuda ne yapılabilir merak ediyorum. Kitap fuarında 13 tl'ye güzel bir Joker figürü görünce gözlerim doldu diyebilirim. Halk Ekmek gibi, Halk Figür mü açılsa acaba?

zagortenay

Kesinlikle katılıyorum bende kadıköyde batman ve riddler figürü almıştım 5tlye sevinçten ölüyordum bu arada joker figürünün resmini koyabilir misin çok merak ettim :)

battlehammer

bu işi ucuza getirmenin yolu 3d printer ile kalıp yapıp polimer bileşikleriyle figür imal etmek ve elle boyamak.

@Serhan

Ucuz figürlerin suratları dandik oluyor biraz.

maeglin

Alıntı yapılan: zagortenay - 28 Mayıs, 2014, 21:02:00
Hiç bildiğiniz ucuz figürler var mı oyuncakçılarda satılan basit figürler gibi değil de sergilenebilecek tarzda?

Bizim burada var bir yerde yani çok olağanüstü değil ama ortalama düzeyde, fiyatları da 30 - 40 TL arası sanırım.

kırkambar

Zebramo'da BuyQB satıcısında Tenten anahtarlıkları (Dupontlar, Kaptan Hadok ve Fındık) ve metal figür var.