Manara

Başlatan Örümcek Adam, 05 Haziran, 2014, 17:16:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Örümcek Adam

Arkadaşlar dr.com da Manara öfke zamanı serisini gördüm. Ucuzmuşta hem de istediğim konuya sahip canavarlar vs.

Okuyan varsa yorumunu alabilir miyim ?

kalidor

Manara'da çok acayip canavarlar var dostum. Ama dikkat et evde bu mecmuayla yakalanma  ;D

Ben hiç okumadım sadece 3-5 sayfa resimlerine baktım o sebeple Manara'yı üstad Pizagor'a ve Alan Ford'a sormak lazım.   :D
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Arkadaş evliysen veya sevgilin varsa kitabın dürülüp dürülüp münasip bir şekilde sana iade edilmesine yol açacak kadar tehlikelidir.

Dikkatli okunmalı ve özenle saklanmalıdır.

DAMPYR

Alıntı yapılan: tommikser - 05 Haziran, 2014, 19:56:00
Arkadaş evliysen veya sevgilin varsa kitabın dürülüp dürülüp münasip bir şekilde sana iade edilmesine yol açacak kadar tehlikelidir.

;D 8) ;)

dean

Bu Manara çok tehlikeli birşey'e benziyor :)

alan ford

Hiç kimse Druuna kadar tehlikeli ve güzel değildir.  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Örümcek Adam

Abicanlar yaş16 Böyle diyip meraklandım 1-3 arası sayıları bulamadım ama diğerleri dr de mevcut onları Alayım bari merak ettim :D

Evdekiler sağolsun dokunmazlar arşivime pek :D

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 05 Haziran, 2014, 19:56:00

Ben bir arkadaşın elinde Manara'nın Gulivera'sını göstere göstere çektirdiği İstanbul hatırası fotografını hatırlarım  ;D
Arkadaş o da ne kapaktır! Ilk defa Tempo dergisinin eki olarak bir arkadaşımda görmüştüm. Sonra arşivime katmıştım albümü.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Haziran, 2014, 19:43:23
Ben hiç okumadım sadece 3-5 sayfa resimlerine baktım o sebeple Manara'yı üstad Pizagor'a ve Alan Ford'a sormak lazım.   :D

Bizim adımız çıkmış da peki bir üçüncü kişi olarak Red Sonja görsel uzmanı sevgili Darkwood niye dillendirilmiyor  ;D
Bkz.Gerçek Güzellikler sayfaları...

pizagor

Konuyu taşıyorum, buradan devam edebiliriz.

Örümcek Adam

sen neymişsin be manara :D

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Haziran, 2014, 07:59:49
Ben bir arkadaşın elinde Manara'nın Gulivera'sını göstere göstere çektirdiği İstanbul hatırası fotografını hatırlarım  ;D

O efsanevi pozu çeken benim  :)

Örümcek Adam

Alıntı yapılan: hanac - 06 Haziran, 2014, 11:40:31
O efsanevi pozu çeken benim  :)

ÖRÜMCEK ADAM POSTERII :o

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Texus - 06 Haziran, 2014, 17:10:55

ÖRÜMCEK ADAM POSTERII :o

Sayın Mikser'in olduğu bir fotoğrafta duvardaki Örümcek Adam posterine mi takıldın yani ? :o ::) ;D

rumar80

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 06 Haziran, 2014, 17:45:41
Sayın Mikser'in olduğu bir fotoğrafta duvardaki Örümcek Adam posterine mi takıldın yani ? :o ::) ;D

Duvarda Örümcek Adam posteri mi var?  ;)