The Strain

Başlatan dean, 05 Haziran, 2014, 20:50:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

tommikser

emre ozdamarlar

kalidor

Bu Dark Horse'un aynı adlı çizgiromanından mı uyarlama yoksa isim benzerliği mi?
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 07 Haziran, 2014, 10:49:07
Bu Dark Horse'un aynı adlı çizgiromanından mı uyarlama yoksa isim benzerliği mi?

2009'da Guillermo del Toro ve Chuck Hogan'ın korku kitabı olarak çıkıyor ilk. 2010 ve 2011'de de iki devam kitabı geliyor. 3'leme olarak tamamlanıyor. 2011'de de Dark Horse çizgi romanını basıyor. Şimdi de dizi oldu.

Harun Ça

Kitapların Türkçesi İthaki Yayınları'ndan çıktı. Sırası ile Ölümcül Tür, Düşüş ve Sonsuz Gece. Güzel bir dizi geliyor kitaplarıda okumak lazım.

DAMPYR

arkadaşlar abd'de fox kanalında yeni bir dizi başladı henüz 1.sezonda yürüyen ölüler türünde ama ondan daha kaliteli konusuna gelince:

2014 yazında başlayan yeni bir Vampir Dizisi.. Dizinin konusuna gelirsek Bir vampir virüsü salgınını ve bu hastalığı inceleyen doktorun yaşamını anlatmaktadır. Dram,korku ve bilim-kurgu tarzlarını içeren dizi daha heyecan verici ve merak uyandıran ilk bölümüyle seyirciyi etkilemeyi başarmış gibi görünüyor. The Strain dizisinin 1. sezonu toplam 13 bölümden oluşacak
Tür: 2014, Korku, Yabancı Diziler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Guillermo del Toro

Oyuncular: David Bradley, Anne Betancourt, Mia Maestro, Corey Stoll, Natalie Brown, Sean Astin, Kevin Durand

DAMPYR

Dizinin ilk bölümünü seyredin devamını bir solukta izliyeceksiniz.Benden söylemesi.... 8) 8) 8)

Pulluk

Dizi gayet güzel gidiyor. Dayanamayıp kitaplarını da aldım ve okumaya başladım. İlk kitabın henüz 60 sayfasını okudum ve görünen o ki dizi kitaba oldukça bağlı.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

haziran00

Çok başarılı bir dizi kesinlikle tavsiye ederim :)

gamlıbaykuş

Oyuncu kadrosundaki David Bradley, 80' lerde American Ninja da oynayan arkadaş mı? Eğer oysa kesin izlerim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 12 Eylül, 2014, 22:11:51
Oyuncu kadrosundaki David Bradley, 80' lerde American Ninja da oynayan arkadaş mı? Eğer oysa kesin izlerim...
David Bradley oyuncu bu.... ::) ??? 8)

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 12 Eylül, 2014, 20:39:12
Dizinin ilk bölümünü seyredin devamını bir solukta izliyeceksiniz.Benden söylemesi.... 8) 8) 8)

10 kaplan gücünü toplayıp Bengal'e dönen Kızılmaske'ye, tekrar hoş geldin diyelim.  8)

Bu kadar itkiden sonra dizinin ilk bölümüne bir şans vereceğim gibi görünüyor.  ::)  :-\  8)
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

Sezon finalini final olduğunu unutarak izledim ve sonunda şimdi ne olacak peki diye düşünürken bitiverdi. Bence yavaş başlayan dizi sonlara doğru tempoyu baya arttırdı. Arkasında cevaplanmamış sorular bırakarak gelecek sezon için beni merak içinde bıraktı. Başlamamış olanlara tavsiye ederim arda arda izleyince daha çok zevk alacaksınızdır.

Ras Al Ghul

Alıntı yapılan: Mic-Har - 10 Ekim, 2014, 13:44:13
Sezon finalini final olduğunu unutarak izledim ve sonunda şimdi ne olacak peki diye düşünürken bitiverdi. Bence yavaş başlayan dizi sonlara doğru tempoyu baya arttırdı. Arkasında cevaplanmamış sorular bırakarak gelecek sezon için beni merak içinde bıraktı. Başlamamış olanlara tavsiye ederim arda arda izleyince daha çok zevk alacaksınızdır.
Öyle de o bitene kadar kim öle kim kala