The Strain

Başlatan dean, 05 Haziran, 2014, 20:50:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Bu dizi benim de beklemedigim olcude basarili cikti.

Tavsiye ederim.
They drew first blood...

Mrtekin

Zamanı olanlar gerçekten bu diziye bir baksın.

Baya sağlam.
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 12 Eylül, 2014, 21:04:13
Dizi gayet güzel gidiyor. Dayanamayıp kitaplarını da aldım ve okumaya başladım. İlk kitabın henüz 60 sayfasını okudum ve görünen o ki dizi kitaba oldukça bağlı.
Alıntı yapılan: Mic-Har - 10 Ekim, 2014, 13:44:13
Sezon finalini final olduğunu unutarak izledim ve sonunda şimdi ne olacak peki diye düşünürken bitiverdi. Bence yavaş başlayan dizi sonlara doğru tempoyu baya arttırdı. Arkasında cevaplanmamış sorular bırakarak gelecek sezon için beni merak içinde bıraktı. Başlamamış olanlara tavsiye ederim arda arda izleyince daha çok zevk alacaksınızdır.
Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Kasım, 2014, 20:25:40
Zamanı olanlar gerçekten bu diziye bir baksın.
     arkadaşların etkileyici yorumları ile önümüzdeki haftayı bu diziye ayıracağım
Baya sağlam.
Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 12 Eylül, 2014, 20:39:12
Dizinin ilk bölümünü seyredin devamını bir solukta izliyeceksiniz.Benden söylemesi.... 8) 8) 8)

Pulluk

3. kitaba başladım ve olaylar feci şekilde boyut atlamış durumda 8)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 23 Kasım, 2014, 22:08:16
3. kitaba başladım ve olaylar feci şekilde boyut atlamış durumda 8)
Kitap hangi yayınevinden

BAHADIR

Herhalde diziyi bir tek sevmeyen benim... Ve şu ana kadar dizi bir yerden başlayacak diye 13 bölümüde izledim ve dizi ne yazık ki başlamadan bitti...

Bir sinema bölümüne sığdırılabilecek bir konuyu yeterli gerilimi ve aksiyonu veremeden 13 bölüm uzattıkları için ayrıca tebrik etmek lazım...

Bana göre aşırı yavan bir dizi...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: BAHADIR - 24 Kasım, 2014, 10:40:38
Herhalde diziyi bir tek sevmeyen benim... Ve şu ana kadar dizi bir yerden başlayacak diye 13 bölümüde izledim ve dizi ne yazık ki başlamadan bitti...

Bir sinema bölümüne sığdırılabilecek bir konuyu yeterli gerilimi ve aksiyonu veremeden 13 bölüm uzattıkları için ayrıca tebrik etmek lazım...

Bana göre aşırı yavan bir dizi...

+1

dean

emre ozdamarlar

Dun gece burdan aldigim itkiyle basladim ve ilk 3 bölumu izledim. Ben begendim, devam edecegim, tanitimini yapip gaz veren arkadaslara tesekkur ederim.

Bi basyapit veya klasik olacak bir dizi degil ama bence vampir mitolojisi icin guzel bir calisma. Diziyi izlerken oldukca gerildigimi de söylemem lazim. Ciddi ciddi korktum bazi sahnelerde.

doktor1881

ilk bölüm çok şey vadediyor gibi duruyor tabiki arkadaşların çoğu sezonu bitirdi ama biz yeni başlıyoruz ::) ::) ::) heyecanlı gidiyor

doktor1881

BABACIĞIM ÜŞÜYORUM                                                                                                                                                                                              SEVGİ BİZİM ÇÖKÜŞÜMÜZDÜR                                                                                                                                                                          İlk bölüm çok güzeldi bunlar ilk bölümden akılda kalanlar Seyretmemiş olanlara başlayın derim nice kötü dizi arasında bu elmas gibi tabi finalde bağlantı nasıl onun için biraz yolum var                                                                                                                                                         

doktor1881

dizileri zamanında seyretmemenin zaafları yanında bir de avantajı var beklemeden  arka arkaya seyredebilirsin heyecanla 1-2 hafta beklemiyorsun Şimdilerde amerika dizileri sezon arası tatili yapmaya başlarlar bazıları neredeyse 3 ay tatil yapar Strain tam gaz heyecanla 5. bölüme geldik Vampir seviyorsanız şimdilik ortad pek vampir olmasa da size göre

doktor1881

İKİNİZDE HAZIRSINIZ BU GÜZEL // 6. bölüm sonuyla Konu ilmik ilmik örülüyor

doktor1881

8.bölümde bitti dizinin etkisiyle idefixden kitap serisini şipariş verdim Ölümcül tür ilk kitabın adı Dizi gayet başarılı ama 2. sezonu bekleyemem kitabı okumayalım her zaman kitaplar diziden ve filmlerinden 5 gömlek üstündür bu durumda kitaplar tadından yenmez

BAHADIR

Ben ne zevksiz adammışım arkadaş... Tabi bu durumda sen de aynı katagoriye giriyorsun Designer... :)

Bu dizide benim göremediğim ne gördünüz arkadaşlar... Tamam ortada bir virüs var ama bunun dehşetini çok iyi verememişler ki bunun dehşetini yaşamak istiyorsanız, Residant Evil serisinin ilk filmini tekrar izleyin derim... Aksiyon ve gerilim verelim demişler ve bir klasik Market bölümü çekmişler. O da olmamış... Marketli gerilim istiyorsanız The Mist (2007) yi tavsiye ederim ki film bittikten sonra bile etkisinden uzun süre kurtulamamıştım...

Strain'nin sezon finaline bakıyorum... Onda da bir şey yok... Emin olun Magico Vento'nun 16. sayısı "Kolleksiyoncu" ve 19. sayısı "Şeytanın Sol El"ini bir daha okuyun (45 dk iki sayı da biter...) Daha çok keyif alırsınız... ;)