The Strain

Başlatan dean, 05 Haziran, 2014, 20:50:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Alıntı yapılan: BAHADIR - 27 Kasım, 2014, 09:31:50
Ben ne zevksiz adammışım arkadaş... Tabi bu durumda sen de aynı katagoriye giriyorsun Designer... :)

Bu dizide benim göremediğim ne gördünüz arkadaşlar... Tamam ortada bir virüs var ama bunun dehşetini çok iyi verememişler ki bunun dehşetini yaşamak istiyorsanız, Residant Evil serisinin ilk filmini tekrar izleyin derim... Aksiyon ve gerilim verelim demişler ve bir klasik Market bölümü çekmişler. O da olmamış... Marketli gerilim istiyorsanız The Mist (2007) yi tavsiye ederim ki film bittikten sonra bile etkisinden uzun süre kurtulamamıştım...

Strain'nin sezon finaline bakıyorum... Onda da bir şey yok... Emin olun Magico Vento'nun 16. sayısı "Kolleksiyoncu" ve 19. sayısı "Şeytanın Sol El"ini bir daha okuyun (45 dk iki sayı da biter...) Daha çok keyif alırsınız... ;) söylediğin film ve çr larda çok güzel ama bence bu da çok güzel tabi ki sizin beğenmemeninizide saygı ile karşılarım Şu anda 11. bölümü soluksuz izliyorum ve kitaplarıda gelince onlarıda okuyacağım ;D ;D ;D
Daha çok keyif alırsınız... ;) söylediğin film ve çr larda çok güzel ama bence bu da çok güzel tabi ki sizin beğenmemeninizide saygı ile karşılarım Şu anda 11. bölümü soluksuz izliyorum ve kitaplarıda gelince hemen 3 kitabada başlayacağım

HacıGeraltEmmi

Zevksiz adamım vesselam :)

doktor1881

An itibarı ile 13. bölüm bitti. Diziye başlamama sebep olan forum arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım Başlamayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmesin iyiseyirler

BAHADIR

Son bir kez daha düşünün isterseniz... ;)

doktor1881

doktor1881

2. Sezon başladı
Bölüm:1 Sardunun hikayesini öğrenerek bölüme giriş yapılıyor

Setrakian Kadimlerle tanışıyor

Heyacanla beklediğim dizinin bu bölüm temposu düşük olmasına  rağmen yine oldukça iyiydi

doktor1881

Bölüm:2 Setrakian ve Efendi arasındaki mücadele tam gaz
Bu arada kör çocuklar vampire dönüştürülünce tam bir takip aracı kısaca onlara hissedenler deniyor

Pulluk

2. sezon çok iyi başladı. Zaten 2. kitap da ilkine göre daha iyidir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bölüm:3 Setrakian 94 yaşındaymış hiç göstermiyor neden cevabı bölümde
Kadim efendilerin adamları tuzağa düşüyor
Bölüm temposu biraz daha hızlı olsa tadından yenmezdi

BAHADIR

Hiç bir güç beni Strain'in 2. sezonuna başlatamaz...

doktor1881

Bölüm:4 Durağan bir bölümd.İz sürücüler son dk damı gösterilir senarist.
Walking Dead gibi dram ağırlıklı gidiyor.Aksiyon lazım diziye.
palmer hakkında gerçekler gün yüzüne çıktı. Bölüm Notu:5/10
Dizide 8-9/10 lara çıkma potansiyeli var ama........

doktor1881

The Strain, 3. sezon onayı aldı!
Geçtiğimiz yaz aylarında yayına giren ve şu anda devam eden The Strain, 13 bölümden oluşacak 3. sezon onayı aldı. Ayrıca FX'den yapılan açıklamada dizinin yaz dönemi içerisinde en çok izlenen dizi olduğu belirtildi. Guillermo del Toro ve Carlton Cusa tarafından yaratılan aynı isimli çizgi roman uyarlaması dizi New York'ta bir uçağın içerisinden bir virüs çıkması ve bulaştığı kişiyi vampir yapmasını konu alıyor.

The Strain'in şu anda devam eden 2. sezonu, takvimde bir değişiklik olmadığı takdirde 4 Ekim'de sezon finali yapacak. 3. sezonda 2016 yılının yaz aylarında ekrana gelecek.

doktor1881

BÖLÜM:5 (Güncel) Dr Eph'in oğlu Zack dayaklık.Bir çocuk bu kadar aptal olur
Fitzwilliam'ında ekibe katılmasıyla bir parça daha kuvvetlendiler
En güzel sahne 'Bu trenden inmen mümkün değil Eph' ve devamı  ;D
İz sürücüler bu sefer dizinin başlangıcında ve biraz daha uzun gösterildi
Bölüm notu:8/10
Bu yeni uçakla gelen de kim ???

doktor1881

Bölüm:6(Güncel) Dr.Eph Wasinghton'da çareyi buldu derken.....
Zack iz sürücüler sayesinde annesinin eline geçti derken....
Fitzwilliam ekibin sağlam üyesi oldu derken.....
Eichorst Efendi olacak derken.....
Güzel bir bölüm Bölüm Notu;8/10

doktor1881

Bölüm:7 Quinlan(Barbar Gladior) ile başlayan bölüm beni yanlışlıkla Spartucus'umu açtım diye yanılgıya düşürdü ??? ???
Bütün iz sürücüler Quinlan'în gazabına uğruyor
Dr.Eph'in yeni hedefi Palmer
Bölüm Notu:7/10