The Strain

Başlatan dean, 05 Haziran, 2014, 20:50:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:8 (Güncel) Yanılmışım iz sürücülerden kurtulanlarda varmış
Zack annene kavuşmana az kalmıştı Kavuşta sen de rahat et bizde
Kardinaldeki de ne para hırsı böyle
Güç savaşları bütün dizilerde ana tema burda da öyle
Bölüm Notu:8/10

Pulluk

9. bölümle birlikte yeni jeneriğimize kavuştuk. Daha uzun ve gayet güzel bir jenerik olmuş.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 07 Eylül, 2015, 22:42:56
9. bölümle birlikte yeni jeneriğimize kavuştuk. Daha uzun ve gayet güzel bir jenerik olmuş.
Haklısın biz çizgiromancılara göre hazırlanmış ;D
İzlemeye başladım karışık seyrettiğim için(Aynı anda 2-3 diziye bakıyorum biraz ordan biraz burdan) bu geceye yetiştiremedim

doktor1881

Bölüm:9 (Güncel) Red hook geçilemez ...Hattı müdafa yoktur sath-ı müdafa vardır
Bölüm Notu:9/10 bunda güzel jeneriğininde katkısı var ;D

Pulluk

10. bölümde nedense eski dandik jenerik geri geldi. Neyse ki  bölüm genel olarak gayet doyurucuydu...

doktor1881

Bölüm:10(Güncel) Olaylar hızlı gelişti.Güzel bir bölüm olup tek laf edeceğim''Setrakian yaşlı başlı adamsın ama sazanlığı bırakmamışsın''
Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Öncelikle site yönetimini esefle kınıyorum ;D ;D sayfayı bulana kadar canım çıktı.Başlık şekli değişmiş.Diziler sınıflanmış.
Bölüm:11 (Güncel) Eldritch Palmer'in nasıl bu duruma gelmiş bu bölümde ortaya çıkıyor.Doğru ata oynayarak büyümüş
Rudyard'da gerçekten harbi salakmış
Bölüm Notu:9/10

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 27 Eylül, 2015, 16:11:08
Öncelikle site yönetimini esefle kınıyorum ;D ;D sayfayı bulana kadar canım çıktı.Başlık şekli değişmiş.Diziler sınıflanmış.

Aklıma gelmişti  ;D

Doktorum yukarıda ara tuşu ile aratabilirsin.

doktor1881

Alıntı yapılan: hanac - 27 Eylül, 2015, 16:13:23
Aklıma gelmişti  ;D

Doktorum yukarıda ara tuşu ile aratabilirsin.
çok teşekkürler ::) ::)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 27 Eylül, 2015, 16:11:08

Böyle kategorilere ayrılması daha iyi olmuş ama. Eline sağlık Asan Abi :)

doktor1881

Bölüm:2/12 (Güncel) İnsanların kısa vadeli hırsları,kazançlarıı uzun vadedeki zararlarını gölgeliyor
Dizi de heyacan hiç düşmüyor (Ah bu diyaloglar bu kadar uzun sürmese)
Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2/13 (Güncel) (Sezon finali) Takip ettiklerim bir bir sezon finaline giriyor ve yeni dizilere yer açıyorlar ;D ;D
Zack baştan beri istediğine kavuşuyor ama büyük bir bedelle (Evlat olsa sevilmez)
Romanın 3. cilti olduğuna göre 3. sezonda olacak
Bölüm Notu:8.5/10
Konu meraklısına tavsiye edilir

doktor1881

Pulluk

İlk sezon 1. kitaba neredeyse tamamen sadıkken, 2. sezonun 2. kitaba sadakati %70'lere falan indi. Özellikle kitaptan tamamen farklı bir noktada bitti.
Hele hele...

Nora'nın ölmesi tamamen skandal ve 3. kitapta çok önemli bir rolü vardı.

V

Bahadır'ın olumsuz itkileri ile hepten merakım arttı ve bu diziye başlayıp ilk sezonu 3 gecede bitirdim.. :o

Dizi salgın, vampirler, terör,bilim kurgu, fantazi...Az ondan,az bundan biraz çorba olmuş hakkatten..

Ama izletiyor mu? İzletiyor nedense..Bütün salgın durumlarına rağmen Menhetın gibi bir yerde sıkı yönetim, sokağa çıkma yasağı, ordu müdahalesi, şehrin kapatılması gibi

olması gereken ama nedense bir haftalık salgın sürecinde bir türlü olmayan önlemlere kafayı takmaksak zevk bile alabiliriz hani.

Vampir efendi karakteri yüzünü hiç göstermese daha egzotik olurmuş.Berbat bir tasvir yapmışlar.Van Helsing bozması prof ve tehlike anında Rambo kesilen doktorlarımız da

pek sempatik değildiler..Tamam ...Tamamm.Dizinin eksisi bence karakterlerin pek naylandan olmaları, antipatik olmaları..

Du bak Ali nolacak diyerek 2. sezona zıplayayım ben.. ::)
"İstemem,eksik olsun.."