The Strain

Başlatan dean, 05 Haziran, 2014, 20:50:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

3.sezonu bitidim. 10 bölüm çok az bu diziye...
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Alıntı yapılan: V - 06 Kasım, 2016, 19:10:36
3.sezonu bitidim. 10 bölüm çok az bu diziye...
Katılıyorum.Pek gözönünde olmayan ama başarılı yapımlardan biri. Haftalık değil birikince arka arkaya seyretmekte çok güzel

Bölüm:3/6 Central Park savaşında Fet başrolde.Küçük muharebeleri değil büyük savaşı kazanmak önemli

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:3/7 Fet'in büyükbabasının savaştaki hikayesini öğrendik.
Quinlan,Palmer ve Profesör'un rol aldığı sahnelerde ivme birkaç basamak artıyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:3/8 Gus'un ailesi hakkında bilgi sahibi olduğumuz bölümü izlerken; zayıf bir bölüm izliyoruz hissine kapılırken
son 8 dk sı ile tüm sezonların en güzel bölümüne dönüşüverdi

doktor1881

Bölüm:3/9 ''Şehirden Kaçış'' temalı nefes kesen bir bölüm izledik.Her şeyiyle mükemmeldi.Hele finali.....

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm :3/10 (Sezon Finali) Muhteşem bir final oldu. 4.sezonu iple çekiyorum
34. dk da Ephraim'in oğlu Zack'in elinde Y-Son Erkek çizgiromanı vardı ve onu okuyordu (Sırf bu yüzden seri elimde olmasına rağmen okumama kararı aldım ;D ;D ;D )

Bölüm Notu:10/10

Peyami

Sezon bittiyse uygun bir zamanda maraton usulü seyredebilirim demektir :) Yazın dayanamayıp kitaplarını okuyunca dizinin tadı kaçar mı diye düşünmüştüm ama ilk fırsatta izlemek için içimde hala istek var. Dizi halinin keyfi başka ve bence başarılı bir uyarlama.     

doktor1881

Bölüm:4/1 Zack'in beklenmeyen hamlesi Dünya'da tüm dengeler değiştirmiş halde 4. sezona başladık
Daha karanlık bir dünyada kurtuluş savaşçılarının işleri daha da zorlaşmış durumda
Sezon finallerinden sonra verilen uzun aralarda diziden biraz soğuyor ve ilk bölümlerde tempo biraz da düşük oluyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

1
Bölüm:4/2 (GünceL) Bu sezon son sezon olacak İlk bölümlerde olay örgüsü oluşturuluyor Bu yüzden dizi yüksek ivmeye çıkamıyor
Ama bildiğimiz dizi ilerki bölümlerde yine muhteşem bölümlerle karşımızda olacaktır.Ekibin üyeleri dağılmış herkes kendince bir yol çizmiş

doktor1881

2
Bölüm:4/3 (GünceL) Ephraim ve yeni ekibi büyük bir hamle yaparken Fet ve ekibi değişik bir hedefin peşinde

Bölüm notu:7.5/10

doktor1881

1
Bölüm:4/4 (GünceL) Miranda hamile kadın çiftliğinden çıkış ararken,Eph zaferinin tadına varabilecek mi
Gus ve adamları düşmanla yüzleşmek yerine insani hırsa takılır
Bölüm temposu düşük olmasına rağmen finali gelecek bölüm için heyecan verdi

doktor1881

1
Bölüm:4/5 (GünceL)Dizinin en gizemli karekteri Quinlan hakkında bir parça bilgi sahibi olduğumuz bölümde,uzun süredir görmediğimiz Abraham Setrakian'da ortaya çıkıyor.Dizide ki karakter bolluğu yüzünden bazı bölümlerde tüm karekterleri görmeden bölüm sonunu izliyoruz.Eichorst'taki Setrakian takıntısının nedenini de bu bölümde açıklanıyor
Nihayet 4. sezonda güzel bir bölüm izleyebildik.

doktor1881

2
Bölüm:4/6 (GünceL) Quinlan'ın tahmin edebileceğimiz hayat hikayesinin geniş bir bölümünü daha izlediğimiz bölüm de Zack'in mallıklarına yine katlanmak zorunda kaldık

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

2
Bölüm:4/7 (GünceL) Abraham Setrakian ile Eichorst arasındaki mücadele bölümün temel taşı idi
Onu seyrederken çocukluğuma döndüm sinemada Cüneyt Arkın filmi ya da Tarkan izlerken ki duyguları yaşadım O zamanki gibi ıslık çalıp, alıkışlamak  geldi

doktor1881

1
Bölüm:4/8 (GünceL) İzlediğim sitelerde tek tek telif hakkı nedeniyle kaldırılıyor ve ben yeni değişik sitelerde tarayıp buluyorum
7. bölüm de final yapacaklar diye korkmuştum
Bu bölümde hedef Efendi ile işbirlikçiler arasındaki bağı koparmaya çalışmak

Bölüm Notu:8/10