ZAGOR MAXI - ÇİZGİ DÜŞLER

Başlatan hanac, 11 Haziran, 2014, 21:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Çizgi Düşler'in yayınladığı 5 maxi içinde bence konu olarak en zayıf olanı. Sırf aksiyon mevcut, ama detay, karakter tasviri yok. Angel karakteri neden var diye insan soruyor? İnk daha güzel anlatılabilirdi. Ben uzun bir süreden sonra ilk defa bir Zagor macerasından keyif ALAMADIM. Umarım Bonelli sonraki maceralarda durumu düzeltmiştir.

doktor1881

İnternetsiz tatilde okuduğum Çr lardan biri Zagor Maxi 5 Adanın Gizemi idi
Chiorallanın çizimlerine laf yok Güzeldi.Ama senaryo biraz zayıf kalmış
Daha önce ki Zagor Maceralarında sanki okumuş izlenimi vardı.Kendini tekrar etmiş gibi.
Olay iki değişik atmosfer yaratıyor.İlki Gemi içersinde diğeri ise sanki Afrika macerası gibiydi
Ama Zagor olsun çamurdan olsun

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

s.b

rumar80

Zagor Maxi 6 - Göldeki Hapishane

Mr No ekibinden hızlı bir macera. Mignacco yazmış,  Di Vitto kardeşler çizmiş.
   Gölün ortasında girilmesi ve kacilmasi imkansız bir hapishane. Içinde ABD'nin en azılı hırsız çetesinin başı. Dışarıda onu kurtarmayı planlayan çetesi ve karşılarında tabi ki baltalı ilah.
   Bol aksiyon dolu bir macera. Ama Mignacco herhalde Mr No ' yu unutamamis ki araya bir de nehirden takip eklemiş.
   Mükemmel bir öykü değil ama kendini okutuyor.

caretta

Hiç beğenmedim. 288 sayfalık yalan dolan!

köstebek

Abi hayrola, sen böyle şeyler demezdin

haziran00

Gayet güzel bir macera idi sonuna kadar okuttu kendisini

-brendon-

Zagor maxi  şuana kadar 13 olmuş biraz hızlansa mı çizgi düşler  :)

köstebek

Ayda bir ritmle yürüyoruz, bakalım ne olacak

doktor1881

Alıntı yapılan: köstebek - 02 Aralık, 2015, 11:42:52
Ayda bir ritmle yürüyoruz, bakalım ne olacak
Çok güzel bir ritim
Zaten piyasa da fazlasını kaldırmaz

aa

Esse Gesse Hayranı...

caretta

Brendon dostumuz 23 demek istedi sanırım zira son yayınlanan Çizgi Düşler Maxi Zagor 18.sayı idi.Ayda bir sayı uygun.Aman aman hemen çıksın dediğim bir seri değil zaten!

-brendon-

Şu anda Maxi 25 de zagor elektrikli sandalyede, cizgi duslerde maxi 13 e denk gelecek bilgilendirim dedim :)

not: resim boyutunu ayarlayamadigim icin atamadim